Чоловік не може спати і думав про те, як відійти від жінки, яка хропить поруч з ним.

Ви знаєте, що одружений чоловік практично, як ймовірно, зловживає дружиною, як одружена жінка повинна бути зловживана чоловіком?



Як правило, жертви фізичного насильства не завжди звертаються до допомоги, задекларують те, що сталося. Дослідження в Сполученому Королівства, Ірландія, Канада, США та Нова Зеландія підтверджують гендерну симетрію насильства. Агресори обох сексів керуються однаковими мотивами - прагнення заявити свою владу над партнером і прагнення контролювати чоловіка або дружину якомога простіше.

Однак жінки частіше, ніж чоловіки страждають від фізичного насильства. Різниця між числом допущених випадків жінок і чоловіків становить близько 6%. Але не встановлено, скільки тих, хто вирішив залишатися безшумним, пробачити, дати «ану» шанс.

р.

Коли мова йде про психологічне насильство, жінки можуть давати непарних до чоловіків з точки зору навоювання, порівняння з успішним чоловіком другу, навмисне ігнорування, диктат в сім'ї, змах, бездіяльності, маніпуляції, гістерики - наш арсенал багатий ...

Уявіть собі сюжет: другий раз одружений чоловік Жан намагається спати, але його дружина хропіння дратівливо, тому він поринає в мислення про те, як відійти від Таміла до Кароліна. Тексти пісень, а це означає: І він не просто думає про це зараз. Це просто те, що до останнього часу Гена переконана, що це буде вирішене швидко. Після всього, це рік тому: Наташа розповів йому, що він закохався в любов з Тамілом, і дружиною, не виходячи з деталей, сказав тільки:

до Якщо ви хочете, перейдіть. Але якщо ви залишите, а потім змінити розум, знаю, що я не дам вам спинці, і пішли спати в дитячій, до п'ятирічного Ніку.



Новий шлюб не приніс очікуваного захоплення. З перших днів Таміла сказав, що вони будуть жити відповідно до її правил, оскільки це її батьківське житло. Десять разів на день вона помітить недоліки у своїй поведінки, друзів, смаків, звичок. І він запитує, де, з ким, як Мері з кошика пирогів. Практично не домовилися про плани Геніна на вихідні. Наталя не зробила цього. Так, і хори Mila краще, ніж супутник в відсіку автомобіля ...

Він варить, дійсно, дуже добре, завжди виглядає відмінно, не працює, навіть такий... І він пропустив перед вечерею, позбавляючи раптово, щоб повідомити, що їм потрібно розбити.

Дружина спокійно відповіла, що не думав. Він вирішив відкрити карти:
- Ви знаєте, що я не люблю тебе. Я кохаю другу. Чому ми працюємо? І я вільний чоловік.
- Припустимо, ви не вільний чоловік, але одружений чоловік. Добровільно, я хотів би підкреслити, що шлюбй Ваша свобода повинна гармоніювати з свободою вашої дружини. Я маю на увазі, моя свобода. І це про те, що наша спілка триває. Я люблю нові? Ну, як ви закохуєте в любові, ви будете впасти з любові. Все більше, що ви отримали свою руку в ній. Ну, не рука ... sneered Tamil. - Я не буду йти.



- Як ви не можете йти? І гордість? І те, що я і у вас є право розлучення, як?
- Я розумію право і ризик розлучення, так що потрібно в'язати мережива вашого життя в шлюбі міцного і красивого, пошкодити доріжок. А що мені подобається. А розлучення - отвір в мереживній тканині. Ні, я не буду! Я відчуваю, що ти думаєш про перебування. Якщо ви залишите, хтось буде залишити вас, і хтось дорогий, важливо для вас. Може бути назавжди. Він буде йти, де ніхто ніколи не повернеться. Як ви можете жити з думкою, що ваш варіант, ваш вибір "безкоштовності" причина маніпуляції?



Ви загрожуєте?
- Чому загрожує? Відповіді на долю. Будь-який може бути ...

І генерується без сну. І в моїй голові твої: «Зроби, за мене!» Веб плести, не мережива ... Карма. Це просто серія...



Це важко для Жанни, ви не можете сперечатися. Від першої дружини і дочки зліва, прямо і легко. Я не можу позбутися від другого, я думаю. Чи зловив карма? Що таке одруження, якщо ваша дружина не дасть вам?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное