Як тільки сад виріс сарель, бабуся варила зелену борщу, ще пам'ятаю свій смак.

З появою перших зелених на клумбах завжди хочеться варити класичний зелений борщ. Я пов'язаний з літніми і сонячними днями. Я зазвичай робимо зелений борщ з улюбленим рецептом мами, які я хочу поділитися з вами.



Класичний зелений борщ Інгредієнти
  • 0,5 кг свинини на кістці (червоні ребра)
  • 1 кг картоплі
  • 1 середня морква
  • 5 бабуся курячі яйця
  • 1 цибулина середнього розміру
  • 1 пучок свіжої сорочки
  • 50г вершкове масло
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 1 пучок кропу і петрушки
  • 200 мл сметани або вершки
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1-2 лаврові листки
  • сіль і чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Вимити свинину, покласти її в велику каструлю і відварити її до готовності. Потім вийняти шматок м'яса, видаліть кісточку, і виріжте філе на порційні шматки і поверніть до бульйону. Вимити картоплю, відчистити їх, нарізати невеликими шматочками, і зупинити приготування на м'ясо.



  2. Безкоштовно цибулю з лушпиння і розрізати її дрібно. Чистий B миється морква і натрієва на середній тертці. Нагрійте сковороду з рослинною олією, перемішайте її вершками і залийте туди подрібнену цибулину. Коли цибуля злегка обсмажена, додайте натерті моркву і моркву до неї до готовності. Змішайте овочі трьома ложками сметани, доведіть до кипіння і видаліть з вогню.
  3. Важкі яйця і охолоджують їх. Потім зніміть оболонки з яєць і натріть їх на велику тертці. Змийте сорочку під проточною водою, збиваємо зайву вологу і відриваємо товсті стебла з листя. Зберіть листя в пачці і виріжте їх ножем.



  4. Промийте зелену цибулю, петрушки, кріпіть і дайте злив води. Потім акуратно подрібніть всю зелень. Коли картопля варена, помістіть тушковані овочі в сковороді і дайте страву кип'ятити. Потім кладуть сорочка, яйця і зелень в сковороді. Додайте сіль, перець і лавровий лист до борщу.
  5. Коли страва вариться, за смаком її. При необхідності додайте сіль або перець. Вони служать зеленим борщом до столу в глибоких пластинах, прикрашених зеленню і чайною ложкою сметани.





Класичний зелений борщ: поради редакційної колегії Зелений борщ рекомендується варити на м'ясо, яке ви любите найбільше. Використовується для приготування зеленого борщу на сирому сирі або додання свіжого молока до бульйону. Навесні готують страву з додаванням подрібнених молодих кропив'янок до сівби.



Ви можете використовувати сирі яйця. Вони ретельно струшують, а потім заливають в киплячий борщ з тонкою стручкою, активно помішуючи бульйон з ложкою. Деякі господарі додають рис або фреш в зелений борщ, щоб зробити блюдо густою. Цибулю з морквою не можна обсмажити, але покласти в каструлю з картоплею.

Якщо немає часу, щоб варити ребра протягом тривалого часу, можна використовувати фрикадельки з будь-якого м'яса. Сметана додається в сковороду або пластину при подається на стіл. Береза краще залити в сковороду в частинах і спробувати блюдо за смаком, щоб борщ не вийшов занадто кислим.

р.

Зелений борщ містить оксалову кислоту, тому не рекомендується їсти маленькі діти і люди, які страждають від подагу або захворювань шлунково-кишкового тракту.

Як тільки в парку я зустрілася з дочкою, яка в цей час була рік і половина. Жінка скаржала, що вона тримала всю ніч, бо її дочка була Я об'єднав, що Колік зазвичай йде на 3 місяці. Тоді я попросив її, що годує дитину. З'явився зелений борщ! Як виявилося, молода мама не знали, що діти до п'яти років не можуть дати цю страву.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное