Коли я дізнався, що я був вагітним з другим, я попросив батькам чоловіка змінити квартири, я вже шість місяців, і кошик все ще там.

Що? мама Чи вона відрізняється від матері, яка має тільки одну дитину? Це право. Люблю і кількість вільного часу. Якщо сім'я має середній дохід або навіть нижчий, вона стає дуже дорогою для підтримки двох дітей одночасно. Необхідність зростає, буквально, у всьому.



Пелюшки потребують набагато більше місця. Новий одяг, мікси, навіть іграшки. Після всього, якщо хлопець народився першим, а потім з'явився дівчина - розгляньте, що знову доведеться збити пороги дитячих магазинів. Старі речі прийдуть в зручний, крім коляски. Тому перед тим, як мати другу дитину, слід ретельно подумати про те, чи вдасться подружжя забезпечити її фінансово. Це найвища відповідальність.

Що б любити між вами і чоловіком, незалежно від того, скільки метеликів блукають в животі, життя не казка, якщо на платіжній картці немає сане. Життя і рутальне вбивство всіх романів. Це пов'язано з збереженням і відсутністю грошей.

Якщо я знав правду, я подумав десять разів, перш ніж мати свою першу дитину. Вагітність займає величезну кількість сил, здоров'я і нервів. Не кажучи вже про гроші. Він також впливає на ваше особисте життя. З величезною живітою, ви не можете лякати багато навіть з власним чоловіком. Я не в настрої. Але це океї, - це після народження, все працює, прямо?



З народження першої дитини, все, я пам'ятаю, був так дивним. Новий чоловік. Не можна говорити або читати далі. Він не може піднімати власну голову. Але все ж, це майбутнє. Ваш маленький малюк. Тепер, як якщо за магією, всі ваші інстинкти починають працювати в режимі захисту цього знебарвлення рожево-жовтого блиску. І це завжди буде справа. Я прошу, відповідальність відчуває себе величезною.

Всі кварелі і резиденції проти чоловіка йдуть на другий, ні, третій план. Якось змінюють відносини. Кути плоскі. Але витрати ростуть, час і зусилля стають дуже мало. Тексти пісень, а це означає: І ви відчуваєте, що ви не на вашу пластину. Незвичайний і не дуже приємний, я кажу так. З перших місяців материнства потрібно відновити. Серйозно. Важко пояснити, але жінки будуть розумітися.



Коли Артурчик перетворив рік і половину, мій чоловік і я ледь досягав рівня фінансів, коли ви більше не можете затягнути ваші ремені. Я навчився жити як трійка, з дитиною і чоловіком, в однокімнатній квартирі. Однак я зізнаю, що коли недостатньо місця, вона впливає на нервову систему. Я чую навіть тварин в зооо може постраждати від нього. Особливо, люди. Вже, хоча б мій чоловік завжди перебуває в роботі і більшість кварель, що відбуваються тільки у вихідні дні.

В цей час ми дізналися, що ми очікуємо другої дитини. Я не знаю, як це сталося, але це факт. Знову, вагітність, черевце, гормони, нерви і все інше, в другому турі. Знаходилося занадто рано, щоб дізнатися статтю. Але я зустрівся з усім серцем, що це буде хлопчиком.

Що ми повинні зробити? Простір був дуже короткий. Я не говорю про гроші. Я збираюся зберегти на себе, навіть бути зловживаним. Але це нічого. Зварений син, наприклад, де покласти на ліжко, в лазні? Навіть якщо мій чоловік не прийшов додому від роботи, ситуація стала критичною. І ми розуміли, що. Так ми повинні зробити щось.

3625929

Моя батьки все ж живуть в селі і навіть якщо вони бажали, вони не змогли допомогти нашій ситуації. Банк не задовольнив гроші. На жаль, ми не маємо багато друзів. Ви знаєте, сім'ї. Коли ви відмовтеся від висихання, всі закриті незрівняні товари випаровуються десь. Ті, хто має дітей, рахують кожну копійку.

Хто пішов за? Отець-в-право. І це насправді дуже сумна правда. Я в шостому місяці, і вони все ще не можуть дати нам чітку відповідь. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони є пансіонерами і неважливо, де вони живуть.

Добре, судді за себе: вони не йдуть працювати, сидіти вдома або на лавці в дворі. Іноді вони йдуть в поштове відділення для пенсії і в магазин. Проксимус Що це важливо, якщо вони живуть в одному або двох кімнатах? Крім того, у нас є озеро поруч і чистка. Зберігати в пішохідній відстані і в цілому розвинену інфраструктуру. Я навіть сам ремонт. Якщо тільки вони могли обміняти квартири.



Пелюшки мами другої дитини Але ні. Ця пара не хоче рухатися. Вони обидва роблять викопи. Як і у них є друзі, що живуть там і квіти, висаджені під вікнами, ви знаєте? Це, їх онуки і тільки син повинен послухати в однокімнатній кенелі. Чи є вони квіти? Я не розумію.

Так, і ми також недавно дізналися, що дівчина повинна народитися. Це означає, що дитячі речі можна відкинути. І ми повинні відразу почати покупку сукні і комбінезони, колготки і взуття. Але це задоволення не дешево. Мій чоловік повинен набридати. Немає іншого варіанту, ніж з матір'ю.



Як ви впливають на два старі чоловіки? Як ви відчуєте їх, враховуючи, що я дружину свого сина, що означає погану людину, лідачу і свербіж в цілому? Чи є хто-небудь схожа ситуація в їх біографії? Я хотів би прочитати деякі корисні поради. Тепер я поставлю сина на ліжко, і я обов'язково буду двадцять хвилин для себе. Дякуємо всім за те, що. І хто, можливо, мої слова не бояться. Просто встановіть свої пріоритети прямо. І можна це зробити. Я буду!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное