Мій син назвав і полюбив мене за перший раз для боляче своєї дорогої дружини, просто неприпустимо.

Незбираючі жінки часто закохуються про своїх синах. Ви можете часто почути щось схоже на «мін». дочка Сьогодні вона знову відрізнялася, або "і чому тільки син одружений. І це ставлення можна побачити в усіх країнах і всіх континентах, де живуть люди.



Чи можна подбати про ваших синів на всі витрати – поведінка, яка характерна для буквально всіх мам, незалежно від того, які культури вони належать? Судячи з наших спостережень, він виглядає дуже схожим. Кожна мама хоче сина, спадкоємця, не обмежувати або порушувати.

Моя сина Альоша не могла знайти підходящу пару протягом тривалого часу. І я не розумію, чому. У школі з'явилася проблема з дівчатами. Він сказав їм на телефоні довгий час, взяв їх до кіно, але не оцінив його. Ви не знаєте, як гіркувати її для мене, щоб почути свої спогади. Він завжди був хорошим, чесний хлопчик. Як ви знаєте, люблять інші.



Як дорослий син почав жити окремо. Я знайшов хорошу роботу і досягла успіху. Я зустрілася з дівчиною, словом для слова вони пішли на кілька дат. Alyosha дійсно сподобалося її. Але, на жаль, не вдалося. Ця леді бажала її чоловіка, щоб мати іноземний автомобіль, квартиру в центрі і все. Ви знаєте, які дівчата стали greedy і розрахунок.

Тоді був ще один. Я думаю, що її ім'я був Віка. Досить, з дитиною. Вона не скаржалась, що сина не мала автомобіля. Я відчув великий в громадському транспорті, і навіть Альоша консультував де і як заощадити гроші, якщо що-небудь. Я навіть бачив її кілька разів. Але, звичайно, це все спасердинг.

Вона вже мала дитину, яка її знала. Альоша був просто дивний дядько йому. Вікторія ніколи не любить чоловіка міцніше, ніж сина. Що означає, що це не буде добре. Я знаю це дуже добре. Вірка – це хороша людина, але на жаль, вона не була на нашому шляху.

р.

Тоді Альоша почала мати певні труднощі з роботою, і він повністю пішов в себе. Я не думав про створення сім’ї. Ну, звичайно, він чоловік, і він повинен подумати про свою кар'єру. Немає нічого неправильного з цим. Хоча, як мати, я знав, що його вік вже підійшов до позначки, коли було терміново розпочати сім'ю. Але я тримала себе і сказала нічого.

І ось останні новини! На 41, Alyosha одружився! Я зустрілася з щастям. Його дружина Наталаша з невеликого міста. Смарт, енергетика, досить. Я мав найвищі надії. Я зустрілася з матір'ю, дізнався про свою дочку. Нарешті, серце заспокоїлося.

На жаль, не довга. Звісно, я продовжував спілкуватися з сином, і його розповіді мене ще і більше. Наташа гонна візьміть його у вихідні дні. Ні, щоб залишатися вдома і отримати деякі інші речі. Вона починає ремонт і змушує чоловіка йти з нею, купувати клей, шпалери і деякі інші нещільності. Чи не ви зробили це самостійно?



Далі Захворювання матері. Так вона відмовилася йти до неї. Альоша. А гості недорогі. Яка сторона? У вас є моя мама! Ні, тільки мій чоловік, і це його. Після роботи Альоша змушена не повертати сили, як і раніше, але піти з нею в парк для прогулянки. Або, наприклад, покупка. Звісно, робота для неї легше, можливо, вона не робить пошкодженого.

Я спробував поговорити з нею один раз. Що ви не можете доглядати за чоловіком. Вона розповіла мені про те, що робити. По суті, вона не починала доглядати за ним. Вони повинні мати сім'ю, дітей. І він ще не готовий. Як я почула його, очі вийшли темними.

Слова вийшов. Я запитав його, що його дружина, що робить це? Людина робить гроші. Чому б він став для своїх поїздок до мами або покупками? Це не чоловіча справа. Хто має зробити свої правила? У будь-який час я отримав гарячий. Але я думаю, що мої слова виправдані. Деякі люди повинні показати своє місце від часу.



Через тиждень, Альоша назвав мене і полюбила мене вперше в житті. Інша половина сказав йому все. Насправді я думаю, що вона прикрашена. Тепер вона каже, що вона не хоче бачити мене, говорити мені або почути про мене. В іншому випадку вони загрожують розлучення. Це серйозна заява.

Тепер я прийшов і апологізувати. Я поважаю і поважаю рішення мого дорослого сина. Я не зробив, він сказав мені, що. Ми знаємо з кінчика якого. Відтепер я повинен бути просто звичайною матір'ю, яка посміхається і не заважає їхньому сімейному житті.

І ви знаєте, що? Я зроблю це. Я буду робити все для моєї дитини, щоб зробити його добре. Я боїю це не кінець. Щодня я думаю про нього. Я віддаю йому десять разів на день, але кожен раз я відпочивав себе з великим зусиллям волі.



Мені здається, що чим більше мій дочка-в-право має владу над Альоша, тим менше я повинен жити в цьому світі. Що, якщо я не схожий на білий світло зараз? Але я продовжую тримати, поки він добре. Просто подивитися онуки. Тексти пісень, а це означає: Тоді я вважаю себе чоловіка, який жив його життя не в ваговому стані. В той же час я буду хворим. Що робити для майбутнього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное