Я роблю, доки я вагітна, тепер він просто не дає мені життя.

Як кажуть вони. вагітніВони мають однакові змії, різкі зміни настрою і нові страшні звички харчування. Ну, навіть якщо щось схоже на це відбувається, щоб відмічати матері, це легко пояснити медично. Виробництво величезної кількості гормонів і нестабільного психологічного стану принесе будь-який.



Пелешки ще одна річ, як чоловіки поводяться в цей період. Статистика насправді дуже інтригуюча. Є, звичайно, ідеальна жінка. Хто слухає експертів у всьому світі. Принесіть до себе тільки корисні продукти і подбайте про своїх душі. На жаль, фрейки. Також у чоловіків, які змінюють поведінку при вагітності. Вони стають непередбачуваними як своїми дружинами. Лікарі називають його «загальний синдром тади». й

Я думав, що перша вагітність буде дуже легко. Не подобається всім іншим. Суддя за себе: ми вирішили не поспішати, і спочатку боротися з кар'єром. Мені 32 роки, мій чоловік Стас 34. Ми живемо в компактному місті з хорошою інфраструктурою. Я заробляю вищезавершену зарплату і роботу в офісі. Мій чоловік завжди на дорозі, але він отримує кілька разів більше, ніж мене. Ми комфортні з цим режимом.



Пелики знайшли хороший лікар, забронювало номер. Здавалося б, все повинно йти добре. Мої друзі, які подарували мені багато відео про правильне дихання при вагітності, медитації, запахи. Я люблю бути самотніми іноді так, що є тільки ароматичні масла, свічки і спокій, приємна музика. Заспокійливий.

Але в шостий місяць почалися ускладнення. Тексти пісень, а це означає: І якщо ви можете подумати. Я спробував не піддаватися емоціям і ретельно спостерігати, чи з'явилися нові звички в житті. Але ніхто не помітив нічого особливого. З Я все ще збираюся працювати, мій гастрономічний смак був легко відстежити. Я дам ту ж їжу, як і раніше я був вагітним. Тільки шляхом зменшення кави та солодощів. Ось чому я не здув.

р.

Peels Unexpected Метаморфоз Але Мій Чоловік Змінив Він просто приїхав з іншої поїздки в бізнес, тому він залишився додому в будь-який день. У нас є трикімнатні квартири, для яких ми все ще оплатити іпотеку. Для сімейних відносин, які мають право на здоров’я.

Він використовується для того, щоб просто піти в приміщення і грати в консолі. Він також має гантелі, барбекю і гітару. У короткі терміни він мріяв, коли він був молодий. Його вихід. Ми домовилися, що в майбутньому цей номер буде йти до дитини, і він добре знає. Я думав під час моєї вагітності, він заспокоїв нерви в його "місному офісі", але ні.

Так заміняв Стас. Він десь про те, що під час вагітності організм жінки проходить особливе оновлення. Інтернет також дав йому деякі кваркові напівмішні статті. Вони сказали, що кожна вагітна жінка також повинна п'яти молочних грудей. В іншому випадку є можливість залишити сім'ю і все це. Ну, тут ми йдемо.



Стипендія Behavior З тих пір, як і раніше, Stas був чаним, щоб приготувати все з молоком. Дякую за звичайний коров. І я зацікавив молоко. Одного разу мій чоловік приніс мені порцію макаронів в молоці з шматочком вершкового масла зверху, тому я практично кинувся від одного виду цієї страви. На мій чоловік був ознакою того, що токсини вийшли. І подвоював він на спробу годувати мене ще з ламків.

На одній точці я дав і сказав, що у мене є морозиво. Є молоко в ньому. І за деякий час мій чоловік був позаду. Але не довго. Він також прочитав, що прибирання квартири застарілими методами є свого роду гімнастики для жінки в положенні. Зайдіть наречену, накиньте і купуйте кудись. І він оголосив, що тепер на я б тільки мити посуд своїми руками. І очищати квартиру не як раніше, але за допомогою побутових предметів приносили до них. І ми маємо новий пилосос і посудомийна машина, просто так що ви знаєте.



У зв'язку з постійним пошуком в домашніх умовах і читанням всіх сортів нестійкості Дуже добре почав отримувати зайву вагу. Я люблю естетичних чоловіків, тому для мене такі зміни були досить помітні. Особливо коли він виходить на кухню без сорочки, або коли ми переглядаємо фільм разом на телевізорі. Я думав, що він навіть мав трохи задиха.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Довгий час не вписується в старий одяг і постійно вимагає уваги. І другий мені. Не знаю, як це все вийшло. Ми дорослі з освітою та досвідом. Я вагітна. Також планується любов. Чому?

р.

Але шукаю на Стасі, я відчув різноманітність емоцій. Не знаю, що робити. Можливо, для тіла це також стрес. Я теж сподіваюся, що його поведінка буде дуже скоро. Що робити з гістеричною дитиною і чоловіком? Може бути, вони будуть називати і забрати його на деякий час. Дивитися, чоловічі гормони візьмуть їх пальцем і він спокійний. Розкажіть мені, це єдиний у мене, або це буває так часто?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное