Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Що робити, якщо ви часто відвідуєте мати-в-одному Відвідайте? Все залежить від особистісного ставлення і банального виховання. Якщо відносини з матір'ю чоловіка, в цілому, добре, ви можете просто поговорити з нею і дізнатися причину для таких частих відвідувань. В іншому випадку можна вимкнути телефон і не підходити до дверей. Я не чую виклику.



Проблема погіршується, якщо ваш мама-в-одному завжди знає точно, коли ви знаходитесь вдома. Важко уникати своїх візитів. Ви можете змінити квартиру або дізнатися відносини. І це, статистично, практично завжди призводить до більшої кількості конфліктів. З цієї ситуації не буде так легко.

Відразу я хочу запитати всіх читачів, щоб зрозуміти мене правильно і не робити гучні заяви. Я вірю, що життя дається нам окремо, і ми повинні жити комфортно, якщо це не так само, хто. Це, мій дорогий, звичайно, необхідно жити таким чином, щоб не було зайвих в обох сторонах. Забезпечення балансу між роботою та відпочинком. Так що совість не тягнеться вночі.

Тепер до точки. Я 21 чоловік 23. Ми одружилися про рік тому і зараз ми живемо дорослим життям, як завжди. Моя людина працює в консалтинговій фірмі. Я походжу в школу і робіть деякі роботи вдома. Але, звичайно, не вистачає грошей. І все тому, що левова частка йде в громаду і орендується.



Повідомляємо про себе трохи. Все моє життя я жив з батьками і молодшим братом у двокімнатній квартирі, яка була придбана на початку дев'ятидесять. Ми не мали достатньо місця. Так, і ремонт в Хрущовці, ви не знаєте, нічого не особливо впливає. Як кажуть: «від загниженого лісу за короткий час повісити» або які інші казки там. В цілому я мріяв про гарну квартиру з дитинства.

По суті, ми платимо за житло. Нова будівля, високі стелі, цегляні стіни. Підлога, яка навіть відчуває себе добре вимити. І великі, яскраві вікна. А місце, що приносить задоволення, але забирає ваші останні копійки. Що робити?

Я завжди знаю, що моє життя і роботи за кордоном. Я не знаю, скільки вони сплачують, але в 17 років ви вже зможете заощадити на будь-який момент. І мій чоловік є її тільки сином. Я чекав отримати принаймні одну кімнатна квартира з неї в подарунок. Достатньо в сусідньому, активно розвивається площа. Багато моїх друзів сниться там, в тому числі.



Але ніхто, батьки дали нам гроші, і мій мати-в-право також вирішив покинути нам наметовий конверт. Відносно невелика кількість, якщо що-небудь. Я не знаю, як його провести. Ми вирішили просто покласти його в банк, можливо, пізніше він буде корисний. Це досить багато.

Я помітив, що як сім'я, ми припинили рух вперед. Заробітна плата чоловіка досить тільки для оплати житла і купівлі їжі протягом місяця. Можливо, він також витрачає на газ. Я оплачую за все ще. І я витрачаю майже половину мого доходу. Це не прийнятний для мене.



Тепер на головне. Вже другий місяць, оскільки я був в посадці. Нерве пішов, боя невідомого. Я заспокоївся і мій чоловік вирішив поділитися новинами з родиною. Для того, щоб мати-в-завдяки про те, що заради такого бізнесу вона готова надати нам молодим людям гарну квартиру. Прийшов час, тому незабаром ми не будемо платити гроші. Це чудово!

Уявіть це. Я відчував день, попросив мій найкращий друг, зайнятий, досвідчена людина, до речі, приїхати з мене, дивитися квартири в цьому новому мікрорайоні. Ми побігли так багато поверхів, не можна розраховувати. Варіанти моря. Не хочу залишити два або три квартири. Вони були настільки крутими. Але це час і це весело.

Після розмови з Ігорем, ми вирішили, що не будемо занадто багато тиску на маму. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але для нас немає. Тому ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І ми купуємо обладнання самостійно. Я думаю, що це буде справедливим.



І так, мене і торт, красивий, простягається, приїжджайте до батька-в-право. Вона вітає нас радісно, бере деякі фрукти, цукерки. Вона сказала, що вона зробила все, що вона зробила, і вона хоче, щоб зателефонувати нам заздалегідь. Шукаю на нашому миті, неперевершений вигляд, вона кларіфує: квартира вже була обрана, продавець є її гарним другом, а сусід, який переходить до Ізраїлю.

В цілому це квартира на дев'ятому поверсі, в наступному в'їзді. Двокімнатні номери, не ремонтуються, панельні стіни, останній поверх. У готелі є ліфт, старий сусід. Тут дорога і трамвайний вузол. 20 хвилин до центру на машині.

Я не знаю, як сльози приходили з очей. Мій чоловік врятував мене: Він сказав, що через гормони, у мене це, пізно, часто буває. А потім гормони насправді працювали і я почав гоління. Я заспокоївся лише через десять хвилин, вийшовши з чоловіком на балконі. Він захопив мене і трахнув волосся, намагаючись мені затишку. І я бачив тільки багаторічні риси на тротуарі і думав, що тепер цей пейзаж буде поза вікном.



Вдома, навіть в зданій квартирі, заспокоївся вниз. Я забрав ванну, кладемо на розслаблюючу музику, запалюючи свічки. Я думаю, що стрес пішов. І хоча я відчув страшний десь всередині, я мав поговорити з Ігорем.

Я зрозумів, що він не збирається сперечатися з матір'ю. Не варто чекати адекватного рішення від обох з них. Я збираю всю свою впевненість і, якщо ви будете, неслухняний в моїй кулак, і дав йому ультиматум. Або перейдемо до іншої, нормальної квартири, в нормальній зоні, де можна і хочете жити. Або розлучення.

Хочу всім зрозуміти мене правильно. Я не можу жити в цих умовах. Відповідно, дитина також буде хворим. Тоді чому навіть почати сім'ю? Чи хочу, щоб врятувати гроші на своєму сина? Це її рішення. Я зроблю своє рішення чоловікові. І підкорює нормальну, нормальне життя нижче моєї гідності.

Поки мій чоловік каже, що він буде сортувати його. Але це кілька днів. Я розумію, що він не хоче, щоб компенсувати свою маму. Однак, сам, і навіть в ситуації я не відступаю. Тоді він буде вдячний. Я думаю, що тепер ви просто повинні бути сильнішими, щоб отримати ваш шлях. У майбутньому ми знову відвідаємо один одному. З радістю і посміханням.



Я не розумію, що дивиться на дорогу знову. Але тільки за умови, що після того, як я повернемося в хорошу квартиру з ремонтом, кондиціонером і всім. Тільки один спосіб або інший. Період.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное