Моя сім'я Алла може прийти до мене, щоб навчити мене життя щодня.

Ну і це. Супутник без обговорення все? Робота, діти, чоловіки, телешоу, мода, новини, здоров'я. Завжди є темою для обговорення. Це не нудно чоловічих зборів з їх нудними дискусіями футболу або скаргами про «в краю хамстронгових босів». Для дівчат і жінок, підтримка приходить в першу чергу, тоді як чоловіки постійно боїться один одному, але не з непритомності.



Peels є особливо близьким зв'язком між двома найкращими друзями. Довірте мене, немає секретів між ними. І якщо мова йде про деякі важливі поради або допомогу, такий друг завжди допоможе. Ще одна річ, коли жінка не має близьких друзів у всьому. І ви повинні бути друзями з усіма, тільки заради звичайної соціальної комунікації. Такі зв’язки часто стають нездоровими і токсичними.

Чи знаєте ви, як життя у великому місті відрізняється від периферії? На додаток до розміру, інфраструктури та різних зручностей, мешканець мегаполісу може насолоджуватися переглядом новин з самого ранку, під навігацією чашки кави. І ми, мешканці невеликих населених пунктів, навчаємо все один від одного, у людини. Це така традиція.



Ні, у нас є газети, телебачення і інтернет. Але ми віддаємо перевагу поділитися новинами та емоціями з живими людьми. Перш за все, це дуже близько. І по-друге, цей спосіб можна провести час з друзями і знайомими, не дивлячись на особливу причину. Ви бачите, в невеликих містах немає розваг, тому гарна розмова досить гарна.

Ці відмінності дуже вражаючі для мене. Я народилася і піднялася в сільській місцевості. Але ще 5 років навчається в столиці, насолоджуючись енергією молоді і величезною кількістю знайомих. Але після закінчення, з особистих причин мені довелося повернутися до дому. Я одружена жінка з чоловіком і шестирічна дитина, яку я люблю більше життя.

Я прошу, живу тут трохи нудно. Спеціально для домогосподарка. Весь час, коли ви хочете піти кудись, перейдіть до кіно, до художньої виставки або просто повісити в клуб, як у вашій молоді. Але зараз це просто влаштовує мрії. У мене є обов'язки, і ми не знайдемо ніяких таких розваг.



У зв'язку з цим я не маю вибору, але щоб перенести компанію одного друга Алла. Ми зустрілися з тим, як ми пішли в єдину школу в нашому місті. Я зателефоную їй. Але якщо немає інших варіантів, ми можемо, ймовірно, вважати друзям.

Я скажу вам трохи більше про неї. Алла має двох дітей, але не має чоловіка. Вона, як це призначено для того, щоб сказати в освічених людей, дівчина з характером. Але я просто зателефоную їй jerk. Саме тому ми збираємо найчастіше на моєму місці. Який мій гість завжди використовується, не сором'язлива ласощі для їжі з холодильника. Або навіть запозичення моїх побутових хімічних речовин в невизначений термін.



Алла може прийти без попередження, а потім навчити мене весь день, як підняти дитину. Вона не прасно думають, що з двома дітьми означає, що вона двічі хороша, як я мати. У той же час я граю різні навчальні ігри з сином, навчаючи його логічно думати. Для чого мій «друг» дуже негативно реагує. «Год придумав таблетку довго! Не продумайте про це.

Інші аспекти життя критики. Я купив гарну нову сукню і робить мене жиром. Ремонт на кухні - так колір не такий же, як можна подумати про таку річ? І так і так далі.

З чоловіком, вона намагається бути більш-менш адекватно і навіть намагається не виразити. Я сказав йому, що перед. Тексти пісень, а це означає: Він завжди сміється і радію, тому я можу обгорнути його навколо. Але ми знаємо, що навіть якщо вона дійсно хотіла, вона ніколи не досягла успіху. З цим характером не може прослужити довго.



Чому я тримаю тебе? Ви бачите, немає інших варіантів. Я тримаю додому більшу частину часу, коли мій чоловік перебуває на роботі. Я ще молодий, і я не маю достатньо супутників, але в цьому віці не легко знайти нових друзів. В нашій країні, де кожен зайнятий. Алла - єдина людина, яка має стільки вільного часу, що вона також має можливість прогулятися.

Можливо, хтось буде сказати, що я просто його використовувати. Ви знаєте, що я навіть погоджуюсь з цією заявою в певній мірі. Якщо ви дізнаєтесь, що наша родина рухається куди-небудь ще, довіряю мене, я не пропустиме свою поточну подругу. Але поки нічого не говорить. Так, на жаль, ми будемо радіти цьому спілкуванню.

Коли я був молодий, я не думаю про важливість дружби. Я думав навіть на пустельному острові я був комфортним. Але людина - це соціальний звір, і він потребує когось, щоб тримати розмову.

Р

Ну, П'яти, я відчуваю щось. Не варто забувати про те, що ваш чоловік повинен прийняти день. Сприяти один день разом без щітки, що може бути краще? Особливо, коли він дощує на телевізорі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное