Минула ніч ворог обстріляв Київ знову, такий страйк на столиці ще не був

"Я ніколи не був так страшним." Іра живе в столиці України, і сьогодні вона згасає від потужних вибухів. Місільні удари по Києву Вони збільшилися останнім часом. Але така оболонка в її щільність ніколи не була. Що відомо в даний момент, я розповідаю далі в статті.



У Києві стартувала оповіщення про повітря в Києві 2:24, і нарешті завершилась тільки на 5:33. Мій друг відкинувся від вибухів. Вони були настільки потужними, що вся квартира була гоління. "Я починав блювоти і мій тіло просто пішов на нім," Іра написав мені вранці.

р.

У ці моменти я відчуваю себе винним, тому що я не мушу небезпечно всю ніч. Хоча вона не була безпечною, або Не знаю, куди збираються ракети або які росіяни хочуть знищити цей час. Саме тому важливо бути в притулку під час оповіщення повітря.

Київська військова адміністрація оцінила нічну атаку на столицю як наймасштабніша в історії повномасштабного вторгнення. Росія подарувала Київ в комплексному режимі: від землі, неба і моря. У той же час використовуються безпілотники, круїзні та балістичні ракети.

р.

Генеральний директор Збройних Сил України Валерія Залюж офіційно заявили, що система ППО змогла порушувати всі ракети. Більш того, навіть ультразвукові ракети Kinzhal вдалося нейтралізувати. На даний момент це найбільш потужні аеробні ракети РФ. В цілому 18 ракет. Таким чином, такі результати були досягнуті завдяки американської системи протиповітряної оборони патріотів.

На даний момент немає даних про поранених людей або загиблих у нічному нападі. Однак ракетний ставка пошкоджена великою кількістю майна. На ніч вогнетривкі вантажівки постійно їдуть по Києву, тут було досить багато пожеж.



Веб-сайт: www.ua.online Наприклад, восени сміття було записано в Солом'янську, Шевченку, Святошинському, Оболонський (правий берег) та Дарницький райони (лівий берег) столиці. За даними КМВА найбільші пошкодження Соломенського району. Вогнем нежитлових приміщень площею понад 200 кв.м. та декількох одиниць автомобільного обладнання.

На інших ділянках пошкодження незначна. У більшості випадків на паркових автомобілях була пада в сміттях, прилеглій території або парковій зоні. Крім того, ставка ракет впав в Київське зоопарк, але співробітники і тварини залишилися непристойними. Не було вогню.



Мер Києва заявив, що сьогодні в зоопарку відбулися антистресові заходи для тварин. Зооопарк відкрив свої двері і готовий привітати своїх перших відвідувачів.

У травні цього року в Україні вперше в історії зуміли вистрілити кінжальну ультразвукову балістську ракету. Ця інформація була підтверджена багато разів, в тому числі в агентствах з розвідки США. Це стало можливим завдяки американським установам Патріот. В Україні заробляють 2023 квітня.

Анонімно голосні вибухи мешканців столиці слухали цю ніч через знизу «Даймс». Важко уявити, що руйнування буде, якщо ракети вдарили ціль. І кількість жертв людини страшно говорити про!



Міністерство оборони України та України втілюють неймовірні речі. Щиро вдячні Вам за можливість прокидати вранці. Я сподіваюсь, що війна завершиться найближчим часом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное