Я люблю щось для себе, але я не впевнений, що це варто.

Красивий сад і сад Він може бути чудовим хобі для мешканців міста. Чистий повітря, насичений вибір висадок насіння, свіжих овочів і фруктів, вирощених своїми руками. Крім того, такі продукти завжди стануть найбільш корисними, тому що вам не потрібно додавати гербіциди та інші хімікати до них.

р.

Пелешки ще одна річ, коли садівництво майже єдине джерело доходів. І зараз ми не говоримо про нескінченні га полів, але про звичайний сад або невеликий сад. І вирощувати землю буде маленькою онуком, яка ще до якої-небудь мірі продає свої вироби в великому і безлюдному місті. Це ж робота, але як родич це!

У нас є люди, які давно обрали спосіб життя. Про те, що йде вперед без повороту назад. Така побутова самопізність. Я не подбаю про інші проблеми людей, доки це краще для мене. Немає іншого способу.

р.

У ресторані можна сміливо поїхати з друзями і залишити хороший наконечник. Чому? Оскільки ця дія відрізняє їх від інших. Що ж, це принесе, нехай не матеріал, але соціальні переваги.

Увечері людина з таким моральним компасом піде додому і побачить стару жінку на боці дороги з продажу яблук або інших фруктів. Очевидно, що всі зібрані своїми руками, робота надходить в кожну ягоду. І ціна невисока навіть самими масштабними підрахунками. І що б таке чоловік? Звичайно, буде потрібно більша знижка.



Пілінги Чому це відбувається? Перш за все, звичайно, через досить сильний моральний спад. Люди припинили допомогу один одному. Відповідність і доброту серця перетворилися з вини в ознаки слабкості. І всі підозрюють інші в деяких темних речах. Що таке бабуся може бути продажем своїх простих сумок? Що робити, якщо вони всі спаси?

Чи має сенс працювати в країні? Звісно, подача в країну, коли це тільки для вашого задоволення, ви можете і навіть потрібно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Квіти прикрасить газон відмінно. Гріни і овочі підуть в салат, а фрукти роблять чудові соки і компотати. Для маленької сім'ї достатньо.

Але вирощування картоплі, кукурудзи або інших овочів для себе і на продаж є ще одна справа. Це не більше цікавого часу, але натуральної важкої роботи. Що ще не окупається. Деякі можуть зауважити, що овочі, особливо сезонні, підвищилися ціна. І це, ми не будемо навіть аргументувати, насправді.



Але при культивуванні нескінченних грядок ми втратимо дуже цінний ресурс: час. І молодша людина, чим цінний цей ресурс для нього. Молодь або мама, які пам'ятають молоді, можуть брати участь у галузі. Але в цей час вона може зробити щось більш корисною. Вчимося, роблячи суспільні знайомства, які будуть дуже корисними в майбутньому, граючи спорт, падають в любов - будь-який з цих речей буде більш корисним, ніж перекопувати коренеплодові культури.

Часто буває, що хобі, до якого захоплюється голова сім'ї, в подальшому стає обов'язковим для всіх інших. Не вірно. Ще одна річ, якщо літня бабуся називає дітей і онуків, щоб допомогти з садом. У цьому випадку люди роблять трохи хитрощі. Вони не відмовляються від пропозиції, але не ходять з усіма ногами, скидання rakes і лопаток.



Згодні люди з місцевими громадянами, щоб допомогти їм працювати на невелику винагороду. Ви отримуєте набагато швидше разом. Ви можете провести час з вашим бабусям. Вона живе окремо і наполегливо використовує десятку культур. Але робота в саду і саду може бути великою причиною, щоб зібратися і провести час разом. Ось ми йдемо.

Жителі великих міст, які дійсно бажали приховати свою пристрасть до вирощування принаймні деяких рослин, у більшості випадків отримали домашні вази. Вони подбали про них, мисливці в спеціалізованих магазинах, намагаючись отримати руки на рідкісних видах. Або догляд за квітами на життєрадісних скребках землі під власними вікнами. Очистити сміття від сусідів і «підіймати» від собак, що працюють.



Microgreens тепер в моді. Величезна кількість людей, які просто пішли з розуму, коли вони дізналися, що ви можете випробувати різні зерна безпосередньо на спеціальних килимках, які коштують копійку. Все, що ви повинні зробити це водою, покласти його під лампою і чекати пару днів. Продається, розподіляється родичам.

В принципі це також хороший спосіб витрачання часу. Немає нічого фізично важко зробити. Просто проведіть кілька хвилин на день поливу майбутнього врожаю. Єдиним недоліком є спрага деяких мікрофермерів для прибутку. Це коли кладуть стелажі з зеленню в своїй квартирі. Вони обприскують хімічними речовинами для прискорення росту. Дуже погано для вашого здоров'я, не робити це за будь-яких обставин.



Ми можемо зробити висновок, що таке сільське господарство, як і будь-яка інша робота, корисно тільки в модерації. Це може дійсно нести фрукти, але не забувати про недоліки, у вигляді можливих втрат часу, енергії, здоров'я. Даний вид діяльності доступний всім, але дуже часто варто займатися ним, коли немає інших альтернатив.

Так, якщо у вас є старша сім'я, яка потребує допомоги з об'єднанням дачної ділянки, не варто лази реагувати на запит літніх людей. Але робити це мудро. Не витрачайте час і енергію. Вибір того, що робити це до вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное