Коли немає часу, але хочеться їсти щось гарячим, просто оберніть начинку в лаваші і відправити в духовку.

Я приготував мій улюблений на сніданок сьогодні. фаршированій Насправді це просто рулон з смачною начинкою, який можна змінити в залежності від того, що міститься в холодильнику. Я дуже люблю ці ранкові страви! Що я зробив, я покажу пізніше в статті.

202982 Р

Краса цієї страви полягає в тому, що начинка для неї може бути приготована буквально з будь-яких продуктів. Головне, що лаваш тонкий, і соус, який вам подобається і гармонізує добре з іншими інгредієнтами. Дякуемо!

інгредієнти
  • 1 тонкий прямокутний лаваш
  • 100г твердий сир
  • 100г кукурудзи
  • 50-70г морква
  • 50-70г капуста
  • 1 яєчний жовток
  • соуси
  • Зелена


Підготовка
  1. Перш за все, можна сміливо ввімкнути на духовку так, щоб вона прогрівалася часом, лаваш готовий. Встановити температуру при 180 або 200 градусах.



  2. Потім повністю викладають лаваш і змастити його соусом. Можна взяти суміш майонезу і кетчупу або будь-якого іншого готового соусу. У моєму випадку була суміш кисло-солодкого соусу і майонезу. Потім кладуть на моркву лаваш, натирають на великій тертці, і засихають капусту.



  3. Подрібнити зелену цибулю або зеленню, також покласти її на лаваш. Далі натрієвий на великому тертому сирі і нарізаний кубом кукурудзи або будь-яким іншим м'ясом.
  4. Обприскувати сир і паста на лаваші, потім розкачати її в щільному рулоні. Потім змащуйте рулон збитим білим яйцем і надішайте в духовку протягом 10-15 хвилин. Все мудрість!





Натілена лаваш: редакційна консультація При бажанні лаваш можна посипати кунжутом або будь-яким іншим насінням. Я також рекомендую експериментувати з наповненням та додаванням будь-якого іншого м’яса замість яловичини. Якщо ви хочете отримати більш раціональну страву, ви можете скористатися вареною куркою. Також рекомендую додати свіжі овочі, такі як болгарський перець і помідори.



Я люблю страви лаваші, так як вони швидко готують і дозволяють втілити в життя будь-які кулінарні фантазії. Крім того, можна зробити як солоні, так і солодкі ласощі. Тут, наприклад, цікавий варіант закуски з сиром і грибами - ролині з лаваші. Я варила страву особисто, тому я блюз для рецепта!

Рецепт сердечної гіпсової шавари поділився своїм колегою Анастасія Чубар. Я люблю цей варіант, оскільки він має несподіваний інгредієнт, який є кабачки. Бажаєте спробувати приготувати таку страву?

р.

Я також припускаю увагу до рецепта лази «Наполона» від лаваша. Якщо ви не встигли зробити оригінальний десерт, це для вас!

Розкажіть мені, ви часто варите лаваш?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное