Нещодавно перейшов на чоловіка в Італії, я думав, нарешті, почати казкове життя, але все вийшло не так.

У багатьох країнах, власноруч, що чоловік є хлібопродуктами, хлібопродуктами в сім'ї. Він йде на роботу, приносить гроші, бере відповідальність за сім'ю. А. Чому жінки повинні працювати Несловенна робота, в таких чудових умовах? І той факт, що на практиці, сімейне життя набагато складніше, ніж воно написано про романи підліткового віку.



Пелеса особливо драматична для спостереження парами, в рамках якої борються дві внутрішні принципи: людина хоче рівних внесків до сімейного бюджету, і жінка відчуває необхідність бути домогосподаркою і тримати сімейне вогнище. Незабаром або пізніше, відсутність чіткості на цьому питанні може призвести до суттєвих проблем. Ось чому серйозні люди повинні обговорювати свої погляди на життя рано, краще.

Уявіть, що мені сподобалося, молода жінка з дитиною, жити з людиною, для кого не було любові або поваги. Ранній шлюб, метелики в шлунку і звичайної любові призводять до психологічної травми, скандалів і браку грошей. Як я описую своє життя першим чоловіком.

Ми живемо разом 4 роки і тільки я можу подякувати сина Нікітка. Не знаю, що мій життя буде сірим і радісним. Це правда. Я не відчуваю будь-яких теплих, позитивних почуттів або емоцій. Я радий, що наші доріжки пропущені, і ми, одночасно, змогли відокремити на різних дорогах.



Я зустрілася з новим чоловіком. Італійська. Він 3 роки старше мене. Він прекрасний і може добре поспілкуватися і доглядати. Він любить свою сім'ю і улюблену футбольну команду. Також розлучення і не проти дітей. Хоча я знав, що довгострокові відносини були 99% невдач, я якось не хочу переривати.

У той час як все добре і спокійно. Виготовляємо відеодзвінки та розмовляли багато. Ми поділимося нашими сподіваннями та досвідом між собою. А потім раптом прийшов до мене. Ми провели чотири чудові дні, а потім зрозуміли, що це не животик, але прекрасна людина і чудова людина.

Потім через шість місяців він купив мене квитки і запросив мене. Я не сказав ні. Цього тижня, мабуть, найнадійніший період життя. Чудовий клімат, дружні оточення, смачна їжа та Діно - це причини, які я хотів би жити в Італії для відпочинку мого життя.



Після цієї поїздки наші зв'язки тільки посилені. Продовжуємо спілкуватись з іскрою, яка виникла між нами, перетворилася в справжній вогонь. А Діно, як реальний чоловік, не тягав кота за хвоста. Пропоную мені і просити мене бути дружиною. Звичайно я погодився. А тепер мій син Микита і мій чоловік Діно, ми живемо разом в сонячній Італії.

Сім'я життя не цукор. Кожен дорослий знає це. Але мій «вишуканий букет» закінчився якось занадто раптово. Ми не почали боятися, ні. Ми просто дізналися один одного і щось для кожного з нас було невеликим відкриттям. Наприклад, я дізнався, що типова італійська зона інтересу - це їжа, футбол і говорити про ці два речі. Це його.

Не хочу жити в традиційному шлюбі. У моєму розумінні традиційно. Він не розуміє, чому я не хочу йти до роботи, але я хочу створити комфорт в будинку. Дуже важливо жінці. Ви працюєте в іноземній країні без знання мови? Чому?

р.

Пелеса Віталія або Практичність? Діно має гарну роботу, чудові батьки. Чистки приїдуть до нас кожні 4 дні. І я думаю. У великому приватному будинку я очищаю цілодобово. Для кого-небудь Але Діно, з якоїсь причини думають інакше. У нашій країні він буде називатися жито. Він завжди відстежує, скільки я купую і скільки. Чому він не вдарив свій гаманець?

Я був стурбований, що якщо мій чоловік лікував мене так, мій син буде в подвійному попиті. Але ось я був неправильним. Він любив Нікіта з першої зустрічі. Тепер він запашить його, постійно дарує подарунки і навіть влаштував маленький хлопчик у приватній школі. Я люблю це, але, ви знаєте, це все ще там.

Я спробував працювати в салоні краси. Але дуже важливо для клієнтів спілкуватися з майстером, і я не можу дати йому. Всі професії, які не вимагають знання мови, як підопічних, так і занадто важко. Чи ви збираєте мене працювати навантажувачі? Отже, виходить, є недоліки всюди.



Жінки повинні працювати, я навіть спробував поговорити з матір'ю. З перекладачем, але самостійно. Я попросив її, чому син був настільки крихітним, бо він мав гроші. Чому він заробляє гроші? Це дивний. Вона сказала мені, що вона не була правою для жінки, щоб сидіти в домашніх умовах цілий день і зробити нічого. Вона може мати неправильні думки або дати неправильне враження.

Але якщо вона йде на роботу і витрачає на неї енергію, як чоловік, то вона почне розуміти його. Я маю на увазі, в інших словах я повинен бути шукаю роботу тільки тому, що Діно пощастило мати гарне життя. Це ярмарок?



Якщо це не для Нікіта, я, ймовірно, вже подумав про повернення додому. А ось син має майбутнє: ми вже видали його документи громадянства. Він навчає мову і зробив кілька друзів. До моря потрібна освіта. На жаль, є перспективи.

Але я повинен працювати, навіть якщо господиня заробить більше, ніж я. Це трохи приступний жарт. Якщо ви хочете бачити людину, що вони не люблять замість життя і відчувати себе комфортно.



Як бачите, я зробив ще одну помилку, яку я можу навряд чи виправити. Я хочу поговорити з жінками і дівчатами в любові. Поспішайте зібрати себе разом і таким чином оцінити ситуацію. Дізнайтеся, що ваш чоловік думає про життя, дозвілля та гроші. І ви знаєте відповіді на ці питання, тільки потім зробіть відповідні висновки для себе. Не до! Коли ви будете тонкими. Не повторюйте мої помилки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное