У Чистому четвер я ігнорую очистку, стояти перед іконою останнього походу і попросити прощення гріхів, чистоти душі важливіше.

Паризькі гонщики часто дивують, коли чистий четвер знаходиться в 2023 році. Більшість господинь випікають Великодні коржі в цей день - головний символ Воскресіння Христового. 13 квітня 2015 р. у Католицькій Церкві вже відсвяткували близько 6 квітня.



На Святому Тижню на Доброму четвері християни пам'ятають останню вечерю, відвідають церкву, приймають причастя і променя перед іконами. До останнього вечері, віруючі читати молитву.

Я вірю, Господи, я вірю відкрито, Я заявляє, що Ти дійсно Христос, хто прийшов в світ гріхів, щоб врятувати, від кого перший (перший), тобто найбільший (великий) є І. Я також вірю, що це ваше найчистіше тіло, і це ваш найчесніший кров. Тому я проповідаю тебе: Побачити мене на мене і пробачити мене гріхів своєї безкоштовної волі і проти моєї волі, що я зробив слово або знесеним, знаючи і не знаю, що це був грішним. Збережіть мене з непристойною домішкою ваших найчистіших сакраментів для прощення гріхів і для вічного життя.



Син Божої Матері, зроби мене, запобіжник вашої останньої вечері: Я не розкриває секрети ваших ворогів, а не дати Ти поцілунок, як Юдас, але як тиф, який торкнувся на хресті, я вірю в тебе, і я кажу вам, «Згадайте мене, Боже, у Вашому царстві!»

Ісус! Отримую причастя ваших Святих Мистерій, не за судом або покаранням, а за загоєння душі і тіла. Амен! ?

Традиційні традиції та заборони, пов'язані з іконою Чистого четвера з зображенням останнього вечеря, мають потужну силу. Він допомагає спілкуватись з Господом і передає всім молитвам і запитам. Зображення не містить препарату і споживання їжі. Вони дають подяку Богу за харчування, надану їм. Ікона просить дозвіл перед отриманням Святих подарунків. Поклоніння ікони і молитися за прощення в разі падіння.



До настання Доброго четвера рекомендується відновити чистоту і замовити всюди. У цей день завершуються всі препарати і прибирання для Великоднє свято, і весь організм миється. Багато людей йдуть в баню в цей день. Він налаштовується сьогодні, щоб зрізати, поголити і обрізати нігті.

У чистому четвері заборони застосовуються. Ви не можете бути брудними і не мити. Обов'язково варто змінити в чистий одяг. Це гріх, щоб залишити порушення в будинку наступного дня. Заборонено переварити і сісти на відпочинок. Не рекомендується відмовитися від алм і запиту на допомогу. Ми повинні тримати швидко. Не можна лосось і посидіти. Будь-яка робота вітається з святом.



У четвер також є ознаки та переконання. Наприклад, вважається поганим оменем, щоб вийняти все з будинку (навіть сміття) і розмаїття. У цей день підготував четвер сіль, яка призначає цілющі властивості. Дощ на Чистий четвер приєднується волога погода до літа.

Хороша погода обіцяє тепло до кінця весни. Якщо ви не закінчуєте очищення в цей день, то слід очікувати неприємностей цілий рік. Перед схід сонцям - весь рік ви будете міцними і здоровими. Вважалося, що прохолодна вода змивається гріхи краще. Разом з цвяхами і волоссям людина «розрізи» в Чистому четвер всі хвороби і нещастя.



У цей день прийнято починати приготування тістечок і фарбувальних яєць для Великодня. Картопля, висаджена на Доброму четвері, дасть особливо хороший урожай.

Молитва на чистому четвері, серед інших речей, на Доброму четвер, потрібно молитися. Ідеально підходить для цього під час церковного сервісу. Бог просить всіх своїх гріхів і врятувати їх. Якщо ви не маєте можливості піти в храм, можна сказати молитву в домашніх умовах.

«Мій Господи, в руки Вашої найбільш славної милості Я розміщую душу і тіло, мої думки і почуття; Я запитую пораду всіх моїх дій і рухів». Я пишу вам, щоб очистити свою душу і допомогти мені прийняти смерть мого шлунку спокійно, і в останні моменти мого дихання, щоб вірити в решту душі в Царстві Небес. Я запитаю вас, милосердний Бог, щоб пробачити мене всі мої переїзди і захистити мене на останній суд.

Р

О Господи, очищаємо душу моїх гріхів і злаків. Дайте мені міцності, щоб виправити життя, доставити мене від усіх злаків і захистити мене від демоніки. Я молитися за любов людства, захистити мене від зло і зло людей. Від ворогів видно і невидимі вони віддали мені, нехай я піду правий спосіб. Подаруйте мені безболісний кінець після попадання. Дайте надію на прощення і благословення. Амен.

Якщо ви не кладете будинок для того, щоб ви могли очистити без гріха в четвер, і якщо ви встигли зробити все, безпечно приступати до випікання іржі тортів і фарбування Великодні яйця: Боже благословення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное