Сінгер Лайма Вайкул пішов на повітря і відповідав питання від шанувальників, чесно про вік, віру і самотності

Один з найбільш торкнувшись на YouTube каналі «І Грехем здався» був у березні інтерв’ю з Лайма Ваікулем на прем’єрі програми «Ліма, Грахем, Рендезвус». Що це зробити? Несподівана відкритість, майже полога збудження, емпатія такої звичаї, розтоплена зірка як Снігова королева. Вайкул відчуває останні новини і старші події в його внутрішньому світі і в широкому світі з усім серцем.



Українська _ Русский _ English Новини Vaikule Вона не одна з тих, які душа завжди відкрита до публіки, вона некомфортна, щоб бути в фокусі свічкового інтересу, відчужливе всім, що є «до» в поведінці, прояви почуттів, в появі ... Але що важливо: життя і смерть, війна і мир, гідність і порядність, любов і ненависть, людство, творчість, віра, питання вибору - все це мотивує Лайма Станіславівна до такої беззахисної відвертості, яка доторкнеться всіх.

Вайкул отримує останні новини про війну Росії з болем, ігноруванням та симпатією для всіх жертв російської агресії. Можливо, вам цікавіше читати пряме мовлення Ліми Станіславівни. Здавалося б, що це через щиру емоційну відповідь на те, що відбувається Vaikula останні новини, і що сталося на рік раніше, і події дев'яти років тому намагалися об'єднатися. Вона сказала збуджена, трохи плутати, як відбувається, коли почуття переповнені. Тому в котируваннях ви часто бачите еліпсис.



Ось чому співачка відповіла Вадима Радіонова при запиті про своє рішення для припинення виконання в Росії 24 лютого 2022 року:
Коли почалася війна, так багато емоцій. Я не можу говорити... Будь-яка нормальна людина не може прийняти війну. Неможливий. Це неможливо.



GettyImages: Коли я змогла говорити, я назвав музиканта, я знав в Києві, щоб підтримати його. І каже мені: "Лайма, чекаю, хочу подивитися на тебе, пам'ятати..." Він був любим...

«Я не був до Криму протягом восьми років. І доки Росія не погоджується, що мій нога не буде. Непристойна людина може прийняти цю війну.

Я дивився відео, де собака була порятунку. Україна. Вони завжди говорять, як багато людей були поранені, скільки вони були збережені, скільки котів врятували. Вони з нею кожен день... І я думаю, що ми робимо? Замість розвитку медицини, поліпшення життя, життя, безкоштовно, знищення людей, тварин, лісів, міст. Не нормально приймати життя.

- відео

"Коли я їду в машині, і я бачу людину або тварина боляче, я зупинюся, я буду захищати ..."

«Якщо уряд не виправдав, якщо це неправильно, він повинен бути повідомлений. Не боятися. Але я теж думаю, що я, моє покоління, навчався залишитися від політики в Радянському Союзі. І мій батьки сказав: "Подивитися, бути спокійним." В'язниці з'явилися люди. Не боїться.

Про зірку колег Ліма Станіславівна виступила з захопленням про позицію Алли Пугачової та Максима Галкіна щодо війни, позбавленої Росії. Але він не дав їм будь-які деталі: вони повинні поговорити з ними про свою думку. Вона відмовилася говорити про те, що з зірок розчарувала її, підтримуючи вторгнення російської армії в Україну: кожен повинен знати про свій вибір і самостійно відповісти на неї.

4074616

Вадим Радіонов згадав, що Vaikule був серед небагатьох, хто вперше вирішив розповісти про свій досвід боротьби з важкою хворобою, що спонукало інших не відмовитися. Вона сказала: Америка навчила мене, як посміхатися і поділитися. Поділіться досвідом поразки захворювання: ви досягнете успіху - ви можете допомогти комусь іншому



Недавно, я бачу, «Лорд, якщо я не маю, щоб допомогти мені, чому я жити?» Але іноді я думаю, що залишаю себе "на пізній" я не маю часу, щоб зробити щось важливе для себе. І це неправильно. Тоді я хочу повернутися до того часу, коли все переплетено навколо мене.

Однак, здається, що Laima Vaikule воліє цю позицію, щоб допомогти іншим. Вона традиційно передає великі суми грошей на одну з місцевих лікарень, піклується про родичів, собаку Емми, підтримує Україну.



Українська _ Русский _ English І це не дивно, що я міг ледь затримувати сльози вдячності, коли я чув від Ліми в Україні: «Реможемо!»

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное