Кращий рецепт смажених тортів для господинь, які не друзі з тісто, все вийде вперше

Що відбувається для мене! Ви думаєте, що ви вивчаєте блюдо і вниз. І тоді, як ви просто знайдете ідеальний. Рецепт смаженого тіста торта. Як протистояти? Я приготував, а потім я поділю всіх мудростей з вами. Пальці добре!



Тісто рецепт смажених тортів Смажені торти можна приготувати різними способами. Але найголовніше - тісто. Якщо заповнюється борошном, смачна страва не вийде. Саме тому важливо дотримуватися пропорцій і слідувати рецептурою, не включаючи імпровізація. Якщо це говорить про те, що тест повинен відпочивати протягом 1 години, то це необхідно. Але в нашому випадку це безтурботно! І ось сьогодні смажений торт рецепт тесту я люблю краще.



інгредієнти
  • 700г пшеничного борошна
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 10 г сухих дріжджів
  • 250 мл окропу
  • 250 мл теплої води
  • кондитерські вироби


Підготовка
  1. У глибокій мисці змішайте 3 ст. пшеничного борошна, сіль і цукор. Потім додайте рослинне масло. Далі залийте прохолодну киплячу воду в майбутній тісто і перемішайте все добре.



  2. Коли маса охолоджує трохи, заливаємо теплу воду там, а також додаємо сухі дріжджі і борошно, що залишається. Перемішайте тісто до тих пір, поки він перестане липати руки. Він повинен бути дуже м'яким і ніжним.
  3. Вам не потрібно чекати, поки тісто підходить. Форма з готових тістечок - це заготовки для майбутніх тортів. Покладіть їх на стіл посипте борошном, накрийте рушником і дайте лише 3-5 хвилин, щоб лежати. Для заповнення візьміть будь-які товари, які вам подобається. Часто такі коржі виготовляють з гороху, картоплі, капусти або м'яса. Але ви можете експериментувати! Р



  4. Обсмажуємо торт на середньому вогні в рослинному маслі до золотистого кольору. Потім покладіть їх на паперові рушники, щоб поглинати зайвий жир. Безкоштовно!





Рецепт тіста для смажених тортів: поради редакційної колегії П'є з такого тесту можна легко запекти. Це буде менш жирним, але також смачним. Якщо ви хочете рецепт, який ще ближче до ПП, радимо приготувати тісто на основі сиру. Я написав детальний рецепт цієї страви. В якості начинки обсмажені гриби. Пальці добре!



До речі, в той час як Lent продовжується, можна приготувати не тільки смажені торти, але і піца. Трохи псує: це не просто овочі. Досить купити веганський сир і ковбасу на рослинній основі. Виявляється дуже смачним і поживним. А рецепт тесту ввічливо поділився українським майстрам Лілії Звіт. Переглянути посилання

Покажіть мені, вам подобається смажені торти? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом підпису для цієї страви. Я шукаю тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное