Мати двох дітей розповіли всі тонкощі приготування молочної каші, ключ до успіху з дотриманням правил

Я хотів би відчути себе маленькою дівчиною, від якої нічого не залежить. Іншими словами, зануритися в дитинство і забути про все в світі. Я зазвичай роблю добро, що я використовую, коли я був дитиною. Я пішов онлайн. Як зробити молочну кашу? Я не робив, коли я народився! Я дізнався про всі нюанси і поспішайте поділитися ними з вами.



Як варити молочну кашу Що може бути простіше молочного кашу? Заливаємо крупу, заливаємо молоком, і кладемо плиту на плиту. Здається, що в цьому процесі немає труднощів. Але в кулінарному бізнесі без нюансів



Останній раз я пишу рисове молоко, коли я був дитиною. Дуже часто готують у дитячих садках. Однак не всім дітям подобається. А потім пам'ятаєте її з такою ностальгією! Щоб приготувати страву з дитинства, потрібно варити молоко і додати цукор і трохи солі для балансу смаків.

Далі добре промивається білий полірований рис заливається в молоко. Скільки разів потрібно мити крупу і як це зробити, можна прочитати в нашій статті за посиланням. Якщо ви збираєтеся варити одну поршу молочного рису, просто варити його в молоці протягом декількох хвилин.



А потім відключіть вогонь і дайте кашу ще 20-30 хвилин, щоб запобіжити під кришкою. Під час цього часу буде добре пробухати і поглинати молочний смак. Я раджу додати трохи ваніліну, щоб зробити кашу ще більш ароматним і ніжним.

Особливості молочної каші Особливість молочної каші не варить їх до кінця. Для отримання достатнього молока необхідно «зварити» під кришкою. Краще видалити стейку з вогню, поки не немає рідини в ній, ніж після. Для кращого ефекту каструлю можна загорнути в рушник, щоб крупа була настоюватися в концентрованому вогні.



За цим принципом можна приготувати будь-яку злаку. Наприклад, я дивився один з господині мають такі пропорції. Для 1 л молока потрібно взяти тільки 7-8 столових ложки вівсяного. Варити 1-2 хвилини після кипіння молока, а потім відправити на настоятися. Можна залити кашу в керамічну чашу і накрити її харчовою плівкою в контакті.

Крім того, такий каштан без проблем можна зберігати в холодильнику, готувати ввечері. З ранку прогрійте його в мікрохвильовці. Не втратить смак або фактуру. Якщо потрібно варити манку, взяти тільки 4 столові ложки на 1 л молока. Готуємо за такою ж схемою: каша кипить на пару хвилин, а потім йде під кришкою без вогню протягом 20 хвилин.



З рисом, пропорції працюють по-різному. Краще заміряти це зерно в склянках. Для 1 л молока візьміть 1 склянку рису. В залежності від типу злаків. Ідеально підходить для подрібненого круглого рису. Коричневі та інші види для молочної каші не підходять. Вона просто не буде настільки ніжним.

Можна навіть зробити ячмінь на молоці, хоча багато чого не подобається. Помилки Просто не на плиті, але в духовці. Зігрівайте його до 200 градусів і відключіть його. Вимити необхідну кількість ячменю, покласти її в чавунну каструлю або горщик для смаження. Додаємо молоко (або вода), сіль, вершкове масло. Покрийте ячмінь кришкою і залиште на ніч в охолоджувальній духовці. А вранці приготуйте, смачно і теплу кашу.

Хоча принцип приготування молочної каші є одним, його господиня готують її різними способами. На нашому сайті є багато цікавих рецептів, багато з яких обов'язково заслуговують бути в кулінарній книзі. Наприклад, радимо звернути увагу на оригінальну українську решітку, кашу з пшеничного борошна.



Багато людей не люблять гарбузову кашу, але я гарантію, що ви зміните вашу думку, якщо ви робите її відповідно до нашого рецепта. Я розділю статтю з докладними інструкціями за посиланням. Пальці добре!

Скажіть мені, ви часто їсти молочну кашу? Що таке улюблене?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное