Максим Галкін провів екскурсію в минуле і поділився фотографіями любителів з сімейного архіву

Нещодавно Максим Галкін на своїй сторінці Instagram провів екскурсію в минуле. Він поділився з абонентами фото дуже юних дітей з підписом «В якому взуття було». Виявляється, що не тільки діти інших людей швидко ростуть, але і власне. Зараз Ліза і Гаррі майже дорослі.



Веб-сайт: www.magalkinru Редакція "Сайт" Нагадувати своїх читачів, як зростали зірки.

Ліза і Гаррі були народився 18 вересня 2013 р. Від народження вони були оточені любов'ю і турботою. Діти ростуть в гармонії і взаємоповаги. Незважаючи на свій молодий вік, вони дуже талановиті і освічені.



У віці двох, Ліза і Гаррі вже навчалися англійським і французьким. Вони сіли, танцювали і розповіли вірші. З віком їх таланти тільки підвищилися, а хобі стають більш серйозними. Максим Галкін постійно розміщує фотографії або відео своїх дітей. Непідйомна любов батька проявляється в кожному даній публікації.



Ліза стає все більш і більше, як її красива мати. Вона має манери реальної леді. Але Ліза відрізняється вишуканим смаком і манерами соціальної дівчини. Вона добре реагує на аудиторію і камеру спалахує її. Він добре розташований серед людей і легко виконує на сцені. Недавній, головний хобі був кінний їзд. З родиною, що переходить до Ізраїлю, дівчина дізнається іврит. Він також не забуває про уроки малювання та співу.

Як справжній чоловік. Він знає, що він повинен бути прихильником для сім'ї. Сім'я Галкін-Пугачєва під час свого життя в с. багаторазово допомагали своїм старшим сусідам і малозабезпеченим сім'ям. Напередодні Нового року вони мали традиції приготування подарункових кошиків.



Зовнішній вигляд і характер Гаррі більше, як батько Максим Галкін. Він більш стриманий у висловленні емоцій. Гаррі любить створювати нові речі. Можливо, в майбутньому ми дізнаємось про новий дизайнер або дизайнер моди Гаррі Галкін. Як і сестра, він не боїться камер і поз в громадських місцях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Діти дуже дорослі думки про все. Вони дорослі за роки і дуже цікаві. Звісно, батьки спонукають до своєї цікавості та нових починань. Вони завжди допомагають їм і подолати труднощі разом.



Веб-сайт: www.magalkinru Одна з труднощів, які зіткнулися з сім'єю, перебуваючи в нову країну. Але вони показали, що сім'я не працює для громадськості.

Сьогодні діти навчаються Іврит з батьками. Вони їдуть до Ізраїлю та звикли до нового місця проживання. Діти так само позитивно і весело. Я дивлюся на мій тато на турі і допомогти мами поселитися в новому місці. Максим Галкін радує шанувальникам свіжого відео, коли вся родина збирається просто розслабитися.



Ми дійсно сподіваємося, що Гаррі і Ліза Галкін виросте, щоб бути дуже розумним, емпатологічним і талановитим людям. А наші редактори, які зацікавили себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное