Коли я входжу в квартиру, відразу звертайте увагу на кілька речей, їх можна відразу визначити чистоту господині.

У нашому невеликому відділі, що складається з шести осіб, відразу змінилися два співробітники. Поїхали на батьківщину, а другий одружився і пішов жити в іншому місті. У п'ятницю, наша колега, дуже гостинна людина і друг шахти, запропоновані: «Давайте разом після роботи: ми будемо кав’ярні, одночасно і дізнаємось один одного краще! й



Всі погодні, і в кінці дня ми пішли в найближче кафе. Але був санітарний день і я сказав: «Лариса, нехай тобі!» Ось тут! «Я не встигла чистити!» Але я її засвідчила, «Чому буде виглядати твої замовлення?» І перетягни всіх в магазин.

Ми купили пляшку ігристого, торта і пішли до Лариси. Мій друг - відмінна господиня: вона любить і, найголовніше, знає, як приготувати так, щоб пальцями були близько. Одна хвилина і стіл встановлюється! У нас була вечеря, відвертала стакан, розмовляла і почала розігнатися. Зовсім, я чую нову дівчину, ви бачили її павутинний веб навколо кутів? І другий говорить, І пил!

На допомогу старшого працівника Ніни: «Це добре, що вони помітили і сказали – я ніколи не запрошую вас відвідати мене! й



Коли я отримав додому, я промалював Інтернет і запитав, як люди відчували про мене в чужому будинку, бо перед я думав, що це було особистим питанням, як очистити їх квартиру був. Нанесення висновків.

Більшість несподіваних гостей адекватно реагують на маленькі помилки, такі як немиті страви і відсутність стерилізованих чистоти в будинку. Друга категорія – ті, хто розгляне все, викреслюють висновки, але помітно залишаються безшумними.

Габаритний зображення

Але є люди, які піклуються про все, вони дивляться на всі тріщини. Ці люди не помітять їх розлад, але ваші будуть обговорюватися з задоволенням. Не запрошуйте таких людей, щоб відвідати! Якщо у вас була нездужання, щоб викликати таку людину в будинок, то приготуйте, що ви будете перевіряти для чистоти.

Які люди звертають увагу на те, що саме господиня ви є.

  1. Пісок – атрибут дитинства. Якщо у вас невелика дитина в будинку, ви нарешті позбавите від слідів піску на мат. Деякі тітки не люблять.
  2. Польська дзеркала при в'їзді і склі в передпокої: спочатку буде виглядати! Не забудьте вікна і дзеркала по всьому будинку.



  3. Зверніть увагу на чистоту в коридорі. Пил, брудні взуття та речі у своїх місцях створять погане враження про господиню.
  4. Обов'язково змінити мило у ванній кімнаті, протерти дзеркало і все, що може бути в розлученнях.
  5. Подбайте про чистоту і порядок в номері, де ви отримаєте пікі гостям. І дивитися для павуків: вони працюють досить швидко!
  6. Особлива увага заслуговує на страви: навіть на змивних келихах і виделках може залишатися розлученням, якщо ви не протирати їх.
  7. Деякі люди намагаються запекти в туалеті занадто, тому очищати його якомога простіше.



  8. Гість аудиторів зацікавить ваш гребінець і ножі на кухні! Але ніхто не згадує що-небудь про смачний ласощі, можливо, не намагатися занадто важко?


Всім подобається йти, де готують смачно. Привітний чоловік, який завжди радий гостям. Але будинок ідеально чистий не завжди може бути, тому що іноді неможливо встигнути встигнути. Що таке? Звісно, що люди придумали: Коли ви приїжджаєте в гості, осліпіть, і коли ви залишаєте, станете ганчем.

р.

Що ви думаєте про це? Що ловить очей, коли ви відвідуєте? Я прочитав трохи, думав, дивився навколо. Я бачу пил, так що я кладу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное