Турецький хлопець сказав, що він хотів приїхати до мене, але запитав гроші за квиток, я не вагався за хвилину.

«Чому цікаво знати, будь-яким чином? й Як доглядати за чоловіком? Давайте їм краще подбати про нас, гарний секс! Часи лицарів пройшли, щоб сучасні чоловіки повністю вийшли з руки. Немає високих жестів, максимум, що: букет суггішних квітів і рідкісних поїздок в друге місце кафе. Це думка сучасних дівчат, принаймні, якщо ви вірите в Інтернет.



Старші жінки мають інші міркування. У своєму досвіді наголошують, що «добрий чоловік» має бути незрівнянним і ненав'язливим, щоб не відпустити іншого. На жаль, змагання величезні ці дні. Якщо у чоловіка є хороша робота, квартира з автомобілем, нормальний характер і мінімум шкідливих звичок - це буде складно протистояти такому варіанту.

Як подбати про чоловіка - Чому потрібно йому? Просто забуваємо. Вимкніть його. Ти знаєш, якщо кожен здивився так багато про святкові романи, як ви, то світ виходив з розуму давно!

до Що ви знаєте? У вас є зручний чоловік, діти, і квартира в центрі міста. Що робити?

до У вас є квартира посередині, а трикімнатна квартира. Ти був чоловіком, якщо не залишив його. Що ще ви хочете? Пригоди?

- Чоловік створений для життя, принаймні цікаво. Не дізнайтесь, як доглядати за людиною. Ви намагаєте витрачати століття інженером. Немає нічого говорити про, приварити, кальцинувати. Не вмирає! й



Зіна воювала свої найкращі напади другу, як краще вона могла. Недавній розлучення, але ще у віці, що робить чоловіків іноді просять дати, дарувати букети квітів і запросити на виступи.

Вона довго обрала основну стратегію для себе: йти до поставленої мети. Через місяць після розлучення, вигорнувши трохи, і в той же час видали всі документи для квартири, що залишилися чоловіком, Зінаїда вирішив переїхати. Необхідно взяти моральний відпочинок від пошкоджень, викликаних її шлюбом. Так вибір знизився на сонячній і дружній Туреччині. Готель 5-зірковий All Inclusive, 5-зірковий готель, три тижні першого розслаблення лінії.



Політ, акліматизація і знайомство з сусідами були швидко і дуже успішними. Жінка в'язана, в'ялена і нічого не заперечувала. Чому б не було, якщо атмосфера була просто правою. А місцева кухня, в безпрецедентних кількостях, ви забуваєте про всі раціони, які тільки отруюються серцем і зовсім не працювали.

Через тиждень Зіна зустрілася з місцевим рідним Огузом. Він був засмаглий, судний і дуже зручний чоловік без весільного кільця на пальці. Але Зіна була дуже добре в таких питаннях і вже на другий день знайомства безпосередньо попросила, якщо її новий друг був одружений. мусульмани заборонені носити золоті ювелірні вироби, тому це здавалося б, невинна дрібниця відігравала величезну роль в деяких обставинах.

Але Огуз чесно визнав, що він не мав дружини. І було так багато щирості в очах, що Зіна вірила йому в цей момент. Їхній зв'язок почав розвиватися ще швидше, ніж планувати. Але що робити, відпочивати, тьмяки і почуття новизни робили свою роботу.



Зіна не може забути турецького джентльмена. Після того, як він знав так багато, був великим розповіді, знав, як приготувати і побувати багато місць. Навіть його акцент мав свою харизму. Хоча вони обмінюються контактами, щоб навіть далеко від одного вони могли спілкуватися.

Через кілька місяців, Огуз відправив Зіну відео, в якому, стоячи на тлі ще принадного турецького блакитного неба, зізнався його незнімних почуттів. Він заявив, що він більше не може перенести їх нестерпним поділом і збирався літати на всіх витратах. Але є проблема.

У зв’язку з безстроковими взаємовідносинами та іншими предметами, він не здатний забронювати авіаквиток. Кошти не знімаються з рахунку. Банк не дасть їм йти. Так, якщо Зіна все ж вірить в майбутнє своїх відносин, вона повинна брати своє слово. Відправте гроші на свій рахунок.

р.

Пелес Зіна після розлучення ще мало заощаджень, але вони, з якихось причин швидко розтоплюють. Поставити речі, всього за кілька місяців, ціни не пологів. Але чи не сновидіння варити? Крім того, Огуз сильно впевнений, що коли вони зустрілися, перше, що б зробити було б подарувати їй все, що він кинув, не кажучи вже про таємничий, обіцяний подарунок.

В цілому, в кінці того ж дня, Зіна передається необхідну суму на банківський рахунок, відправлений на неї.

Пройшов місяць, Огуз припинив відповідь, тільки після того, як відправив ступійну картину з кошеня і побажанням для гарного здоров'я. Необ'єднання нестійкості. Більше



І чекав Зіна. Незважаючи на її друг сміється на неї. Незважаючи на те, що не залишилося грошей, і це було необхідно, щоб взяти кредит або перейти до капелюшної роботи. Вона чекала і вірила в казку. Огуз – людина його слова. Вона відчувала її і не могла переконувати її і стояв, неприємні подруги. Що таке подарунок, що чоловік обіцяє? Я просто не маю сил!

- Ви краще перейдіть до гінеколога. Покажіть вам все. А подарунки і все. Ви отримуєте краще, мед. Коли в останній раз ви були на масштабі?



Пелюшки, нехай собі буде дівчинкою, приступним. Покажіть мені, як доглядати за чоловіком. Я провів своє життя в бухгалтерській фірмі. Що? Я був на відпочинку 5 років тому. Прийняття асфальту і власної квартири я не побачила дамну річ. Налива жінка навчить мене більше про життя. Що таке людина? Зручність!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное