Після того, як я забув мій телефон в домашніх умовах, коли я повернувся назад, знайшов 10 пропущених з пень, званий назад, почула сердитися крі.

Незалежно від того, наскільки витончені сценарії сучасних фільмів, життя Іноді виглядає набагато більш драматично, ніж всі фільми. Він зрозумілий: людські долі плетені в такі трикутники, які ніхто не мріяв письменника. Звісно, що основні персонажі з такого перебігу подій не захоплюються.



Життя звичайної людини до нас, мешканці, завжди буде дуже близько. Його проблеми зрозумілі і доступні. Але що робить їх однаково цікавими. Комедія стає трагедія і навпаки. І з часом з'являються ряд неприємностей до основної проблеми. І якось ми повинні виходити з цього мені.

Після того, як я був вдовований, 11 років тому, мій єдиний син, Артур, став сенсом мого життя. Я намагався зробити його хорошою людиною і реальною людиною. І я думаю, що мої спроби бути сучасною, розуміння матері були успішними. Хлопець виріс без проблем і навчився, ставши спеціалістом у своїй галузі.



Пілінги У юнацькому віці виникали проблеми. Якщо у колі друзів він відчував себе впевненим, то з протилежним сексом були невеликі проблеми. Він не міг знайти дівчину довгий час, і коли він знайшов один, він був покинутий і постраждав від нього протягом тривалого часу. З іншого боку, він збільшив свої зусилля на навчання. Однак його вік складно переоцінити.

В кінці, в одній з сторін Артур зустрів дівчину Валю. За його словами, він відразу подобав її. Починали ходити разом, а потім вирішили спробувати знайомства. Все перетворилося в щось ще і перетворилося на весілля.

152 Р

Не можна сказати, що вони не мають ніяких проблем. Попри те, що він не сказав мені про будь-які серйозні карелі. Мій син і я дуже близько. Ми можемо говорити практично будь-яким. Я подарував йому рано, тому раджу знати, що мій погляд проблеми його покоління все ще свіжі.

А потім, несподівано, Артур став батьком. Я був так званий. Моя мрія прийшла вірно: син влаштований, з дружиною, з дитиною. Що ще можна зробити? І, щоб бути чесним, це приємно, щоб все-таки ловити блаженний чоловічий вигляд, знаючи, що ви дійсно бабуся. Що? Це ще краще.



На другий день я вирішив піти покупка. Це був великий субота ввечері, він був час, щоб піти покупка і знайти щось для мого онука. Не те, що він потрібен, але чому б не? Я не зроблю мій телефон з мене, я не хочу відволікатися від дрібниць.

І коли я отримав додому, я бачив 10 пропущених дзвінків з sleigh. вона старша жінка, яка не може текстувати. У перший раз я думав, що вона помилково називала мене так багато разів. Але ви повинні викликати мене назад.

Вона відповіла голосно. Ні, вона просто жила в телефон. Заслужений син був непристойним тираном і скрабом. Він зловив дружину і дитину, п'яний і зробив мене. Він назвав його всіма непринтованими словами та іншими шармами. Я мати реальний монстр.

Він не відповідав мої дзвінки, тому через 5 хвилин таксі дрочить мене в будинок. Я знаходився, і знову, це не поведінка Артура. Я бачив його минулого тижня і все було дрібно.



Відкриття дверей. Це нічник. Речі розкидані по квартирі, щось зламане кудись. Сам син сидить на дивані, повністю неадекватно, очі його дикими. Пробити мене, порум'яна. Я не знаю, що робити. Кричуща в такій ситуації буде б непристойним. Здається зрозуміло, що він не буде йти до діалогу. Дзвоните до поліції або швидкої допомоги? У слово, хреп.

Після 15 хвилин Артур відчував себе краще і хоча б почав спробувати щось відчутне. Досягнувши на деяку паперову папку на вбиральниці і потріть її в своєму напрямку. Що може бути?

Тест на батьківство. Документ, який я не чекав бачити. Я не хочу бути молодим бабусям. Поспішно ситуація дуже сумна. Через годину після того, як душ і кілька чашок кави, Артур сказав мені що сталося. Він зробив тест, тому що він підозрював щось на довгий час, але не хоче вірити себе.



Після скандалу дочка-в-права зліва, позбавляючи дитину з нею. Я розумію, що вона знає все з самого початку. Але я мав час сказати, що заспокоїти сина всіх смертних гріхів і захопити двері голосно. І Артур, не в змозі витримати натяг, пішов на наступну пляшку. Далі ви знаєте.

Ми не відповіли мої дзвінки. Я знову зателефонував. На мій ярмарок стверджує, що вона відреагувала особливо. Вона сказала її дочку і дідусь буде залишатися з нею. Вона сказала, що про мій син знову. А потім... Вона була ще більш знезаду. У невисоких тонах вона почала загрожувати мене.

616180р.

Як, це "папір", тобто тест, не означає нічого. І мій син полюбився на дружині і може навіть збити його. І за моїм дочкою, він був таким чоловіком. Але важливіше, вони вже мають штампи в паспортах. Так, після розлучення, вони знайдуть все з сина. Вони поділяться майном, борються за кожну копійку.

Ми знаємо, що сторона суду береться в більшості випадків. Я маю 100% впевненість у моєму сині. Він не може бути, як вони кажуть. Не було проблем перед. Але я не адвоката. Я не знаю, як це реально все. Звичайно, необхідно розлучення. Але що йде далі?

доб.

Якщо є люди на цьому сайті, які можуть навіть віддалено пояснити мені, що все це загрожує, я буду дуже вдячний. Я сидів на голках. Хто знає, як це закінчиться. І ще було добре. Але в той момент, як відбій у прозорому небі. Це все пішли.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное