Мій чоловік знайшов ще один і хотів залишити сім'ю, я вирішив діяти мудро, тепер я не шкодую.

Похилого віку жінки іноді мають неприємне відчуття, коли вони розуміють, що їх екс-людіяй Тексти пісень, а це означає: Правда, людина, що ви проживали за деякий час, хто любить, дав вам кільце. Зрештою, розлучення, тепер... Привіт? Ви все ще живете і любите іншу жінку? О, це неприємний.

р.

І знову не всі розлучені жінки думають так, але нехай стикнуться з ним, є певний відсоток. З іншого боку, деякі жінки беруть участь у голосуванні і нехай йдуть від людини без зайвих емоцій, віддаючи перевагу замість того, щоб просто рухатися далі. Може бути навіть отримати деякі переваги від ситуації. Дружина мільярдера Джефф Безоса є прямим прикладом.

Відчувний щасливий I, суть, людина досить підозра і вразлива. Навіть за 49 років. Я не знаю, як я народився або як мій батьки навчили мене. Він виріс в дуже заможні сім'ї, тільки дитина. Моя мама завжди була моєю матір'ю і вона була вчителькою. Не про що мій дитинство був казковим, але, я зізнався, деякі з моїх однолітків були ревніми.



Як юна дівчина, я знайшов виклик для себе. макіяж мистецтва. Я насолоджуюсь годинами, що занурюють перед дзеркалом, намагаючись себе різними способами, піклуючись про зовнішній вигляд. Я думаю, що жінка повинна бути. Принесіть в красу, яка відома для збереження світу.

І тоді, коли в країні не було жодного свободи, і бути гламурними не вважалися соромно, люди почали звертати увагу на мене. Я не використовувався для обміну для дрібних речей і один раз познайомився з майбутнім чоловіком. Я хотів би все про нього і після того, як ми одружилися.



Мій чоловік є заможним чоловіком. Він поважав свою пристрасть до зовнішнього вигляду і допомогла йому. Я не працюю в житті. Я маю на увазі, зарплатна робота. Але підтримуючи сімейний будинок також роботу! Крім того, у нас є син, і практично будь-яка жінка знає про тяжкість материнства.

Я не можу допомогти, але посміхатися. Ми часто летять в інші країни, я, ймовірно, спробував кожну страву світової кухні. На свята мій чоловік зіпсував мене дорогі подарунки. Алмазки - кращі друзі дівчат, - сказав одна знаменита актриса. Хто мені сперечатися з нею?

Але все в цьому світі приходить до кінця. Я не отримую будь-якого молодшого. А наші суперники, жінки, отримують більше кожного року. І мій чоловік захопився на одному з цих предаторів. Я тільки дізнався після року своїх відносин. Деякі дівчата знають, як помітити неприємні дзвіночки: довге волосся на комірі сорочки, запах жіночого парфуму і все інше. Але мій випадок був тривіальним: жіночий голос, їх мобільна динаміка.



Це була складна розмова. Більше як боротися. Я захищав багато, загинув багато, зламав руки. Навіть зламав дзеркала. Мій чоловік пообіцяв виправити все, заспокоїти мене, оскаржитись на минуле. І я зробив. Він дав йому день, щоб залишити її, пішов на відпустку з сином, вирішив залишити все на своєму місці при заїзді. Я не хочу знищити власну сім'ю.

Ви, ймовірно, вже знаєте, що сталося далі? Я, мій чоловік обдурив мене знову. Крім того, його пристрасть теж вагітна. Цього разу чоловік був більш віддаленим. Тексти пісень, а це означає: Він більше не загрожував мене, але просто тримайте мовчки, думають про щось своє. Він запитав час, щоб вирішити, що робити далі. Тепер ініціатива була в руках.



Я не хочу приймати рішення. Ми побачимо, що ця жінка виходить з нашого життя. Я не хочу чути нічого. Мій чоловік пішов і я залишився самотнім. Мій син був далеко, так що ніхто не заспокоїв мене, щоб кинути самостійно в подушці. Увечері я зустрілася з матір'ю, і вона запропонувала нам познайомитися десь на відкритому повітрі.

Ми зустрілися в кафе, де я сказав вам все, що сталося до мене, спробували не ставити, але це було, вірити мене, дуже важко. Моя мама прислухала мене і раджу мене заспокоїти. Вона приймала, що вона дивилася, що ми робили все на всіх. Я жив з першим і тільки чоловіком протягом багатьох років. І це правда.



«Немає нічого неправильного з розлученням. Згідно з статистикою, половина або навіть більшість шлюбів розбилися швидше або пізніше. Ви краще думаєте про те, що у вас є. У вас є син і ваш чоловік багатий. Ви привабливі і порівняно молоді. Використовуйте це. Один з ваших чоловіків був Над цим. І смартувальник.

Коли я зустрілася з моїм екс-людом знову (ви маєте це право), атмосфера була абсолютно різною. Я не посміхався, але я спробував бути більш привабливим. Вона сказала, що вона розуміла його. Мапа Я не бачу його, але я прийняв обставини і зараз я хочу знати, якщо він все ще любить мене.

р.

Вимкніть не. Його нова подруга, тридцять років брюнетка, довго оселився в своєму серці. І він зберіг свої стосунки таємницю всіх часів стосовно мене. Я сказав, що я не хочу конфлікту і віддали перевагу тихому розлучення. На жаль, ми звикли до любові один одному. Його реакція на це була легкою. Він виглядає молодшим. Він посміхався і послухав мене, як незнайомець. Він подякував і запевнив мене, що він не відданий, і що він навіть не сподівався, що я бажав, як така доросла і розумна жінка.

Ось ми йдемо. Я тепер жити з сином в нашому старому будинку. Якщо двоповерхова особняка з сучасним ремонтом зазвичай діє слово «старим». Він пішов з машини занадто, але я ніколи не дізнався, як їздити. Але це занадто важке. Після того, як Алімонія, він оплачує мене через місяць, дозволяє мені найзручніше шаупуру в місті. Як мінімум мені не потрібно. Таксі зручніше.



Пілінги Ми все одно дивимося один раз. Він навіть взяв його з ним пара разів. Солодка дівчина, що ще я можу очікувати? Що мій екс буде торгувати мене за стару потвору? Га. У мене є син, у мене є комфортне життя, і у мене є майбутнє. І мій екс-люда щасливий. Якщо хтось інший буде там до мене. Я не поспішаю, я не встигла запрошувати життя розлучення. Мапа Я дуже люблю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное