Мама здивувала, що не витрачала гроші, які вона відправила, але я просто не можу довіряти їй.

Каріна і її мати мають дуже складні відносини. Жінка вагітна непланована, і вона просто не може позбутися від дитини на початковій стадії вагітності. Головний герой провів весь дитинство під шоком недбалої матері. Але через роки вона вирішила внести зміни з провиною матері. Чи можу я повернутися? втрата довіри До чоловіка, який ніколи не любив тебе? Ми розуміємо це далі в статті.



Мій зв'язок з матір'ю важко викликати близько. Я ніколи не хотіла, Більше про нещасний випадок. І це не дивно мій мама не до мене. Вона зламала Папу практично відразу після того, як він дізнався про мене.

Моя мама не хочу витрачати її на виховання маленької дитини. Так мій бабуся подбає мене. Я згадав, що вона завжди була поспішати. Я ніколи не потрапив до них.

Р

Як я виросла старшого, моє ставлення до мене змінено. Вона стала більш затребуваною. Моя мама бажала мене жити до її очікування. Але я завжди зробив речі неправильно. Вона звернулася в голову якийсь таємничий образ, що має бути ідеальною дочкою. Але я був ідеальним онуком моєї бабусі, не мій мати дочка.

В іншому місті почалися відносини, хоча б почали навчатися. Кілька років тому, мама вирішила піти за кордоном на роботу. Я не знаю, що він тягне її, але мій мати взяв цю пригоду серйозно.

р.

Я забрав мами рішення спокійно. Неважливо, де вона часто не бачить її. Але найцікавіше почалося пізніше, коли мій мама відправив мене гроші з кожного Paycheck.

Звичайно я шукав лову. Він зберіг всі гроші, які він отримав. Я думав, можливо, в майбутньому я можу використати, що гроші, щоб купити власний будинок. Після оновлення я швидко знайшов роботу і почав заощаджувати гроші.

Повернення продигальної матері зайняло 15 років. Всі ці роки мама відправила мені гроші. Дуже дивний, щоб прийняти їх з кимось, хто ніколи не показав мені будь-яку любов. Чи вона намагається повернути її втрачену довіру? Я знав, що мій мама може вимагати повернення грошей в будь-який час.



За цей час я накопичився достатньо грошей. У сумі, з моїми грошима, можна придбати гарну двокімнатну квартиру. Хтось ще не зупинився мені. В одній точці, мій мама сказав мені, що вона приїхала додому. Так, я гона див. тебе. Це наша дивовижна зустріч. Дуже різні мами і абсолютно різні мене.

Перше питання, що я купив будинок. Вона була дуже здивована, коли вона знайшла я ще живу в оренду квартиру. Але ще більше ударів було те, що я не витрачав копійку на гроші, вона відправила мене. Він болить її.



Моя мама наказав мені купити квартиру терміново. Вона виглядала як вона дійсно хотів мене добре. Але я ще не можу допомогти мислення, що вона буде вимагати гроші назад.

Вони не змінюють людей. Це дійсно правда? У будь-якому випадку, достатньо грошей на однокімнатну квартиру. Але це буде любити, щоб купити студію, якщо я можу купити два шматки. Що ми робимо?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Потрібне ставлення матері до неї. Люди відображають і працюють над помилками. Можливо, вона усвідомила, як неправильно вона була, коли вона була молодою, розминаючи дитину для її проблем.



За допомогою грошей мама Каріна несвідомо спробувала атоні її провинуватити. І вона і Каріна повинні поговорити з сердечником. Це допоможе мама і дочка зрозуміти, що дійсно з'єднує їх на цьому етапі життя. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное