Я не збираюся ставити мами в стару притулку, але я живу за кордоном.

Майже кожен має час, щоб дізнатися, як хворіти і відновити, підняти дітей, допомогти близьким і незнайомцям. І скільки психічних і фізичних сил вимагає догляду за літніми. І що більшість справляється з такими життєвими завданнями більш свідомо, ніж через традиційну «так вона повинна».

Догляд за літніми

На жаль, є також випадки, які досить погано, коли свінгериДіти, люди з інвалідністю стають практично катуванням для тих, хто «загартований» морально дефектними особами. Але ми не говоримо про такі явища, але про виклики, часто представлені рядом життєвих обставин для звичайних людей, з живою совістю, виросло в теплому вигляді нормальних відносин.

Тут пише один з читачів: За більш ніж п'ятнадцять років я жив і працював в Польщі. Я зустрів чоловіка тут. Вже десять років. Ми підбираємо дві дитини. Ми орендуємо квартиру, але найближчим часом плануємо придбати кредит. До пандемії та висоти війни ми часто приїхали в Україну. І тепер ви знаєте...

3810910

Але є, в домашніх умовах, мама, вона 74, і брат з першого шлюбу моєї мами. До недавнього часу було добре. Моя братка працювала, моя мама була втомлена, вона зуміла будинок. Я допомогла їм фінансово. Наприкінці минулого року мій брат зазнав інсульту. Він вийшов, але міцність і здоров'я не однакові. І мій мама через стрес різко стрибнув кров'яний цукор, почав серце проблеми, тиск. З’ясування зору різко...

Хоча це може розпочати раніше. Ви знаєте, як в с., вони йдуть до лікарів, коли це погано. Моя мама почала говорити про годівлі будинку. Кожна розмова з нею і мій сліз. Тут ми живемо біля Краків, хороший будинок для літніх людей. Пропоную: Нехай Тетяна Нікітічна живе трохи там, після всього, догляд, лікування, ми близько. Не купуйте квартиру, але будинок з садом і візьміть до дому пансію.



Мама і я погоджуюсь. І брат незадоволений тим, що залишається в цьому випадку без спадщини. Серце чорнило... Що робити? ?

Як кажуть, хтось інший нещастя поширить руки. Ліар. Я розумію настій читача. І я не маю уявлення про те, що сказати, крім того, потрібно врахувати плюси і мінуси будь-якого рішення, можливість компромісу і інтереси всіх залучених до проблеми.



Але це просто універсальний екзамен, це не так? Я побував в нашому місті кілька разів, коли мої колеги і я допомогла встановити бібліотеку. Кілька десятків років пропускаються, але я ще пам'ятаю запах кислої капусти, змішаної з запахом дезінфекції, сечі і фарби. «Що можна стояти в день і вдень?» вона думала.

Через кілька років, за проханням київського тітка, вона прийшла туди, щоб відвідати її самотній друг, який після смерті її ще один сестра вирішив жити в цьому закладі. Я не відчуваю неприємних запахів.

Догляд за літніх людей: Тітка Anya радіється. Я запекла яблуко в ручному коктейлі для відвідування, ми поспілкували в її маленькому одномісному номері. Атмосфера її кімнати в будинку, де вони мешкали з її пізньою сестрою і продається Аунті-Абе.

297080.

Вона любила будинок для літніх, вона могла бачити. Особливо сподобалося великий сад і квітники - можливість присвятити себе тривалому хобі. У сім'ї з'явилася компанія декількох шанувальників кіно і театру, і вони пішли частіше багатьох людей, які живуть в сім'ї.

Скажіть, так, для літніх без сім'ї, без дітей це один з підходящих варіантів для заповнення земної доріжки. Але з живими дітьми? Не підходить розум, серце не приймається. Чи перемістили людей похилого до держави, найнятих робітників? І поїдуть як цунамі, хвиля сусідніх і найближчих порушень, особливо в селах і невеликих містах.

468192

І якщо рідні діти не можуть надати таку турботу про літніх людей, в яких вони не тільки мають щось їсти і де класти голову, але, можливо, буде щирий співрозмовник з подібною долею?

Багато з-за кордону і на похорон не приходять, завжди є причина. Моя мама і я здавалося б, знайшов хороше рішення. Ми не можемо прогнозувати все. П'ята... Ось: Суддя не, ні судді. Ви погоджуєтесь?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное