Після 16 років з'явився вибух, хворий і попросив жити протягом декількох тижнів, діти проти нього.

Диворце часто кладе все на своєму місці. Люди отримують смартувальника, стоячи на шкарпетках шлюбу. Але що потребує екс-людії Коли? І не через півроку або рік, але після 16 років життя як абсолютно незнайомці! Так, є такі ситуації, як це.



Однак це не так, що слід просто ігнорувати. Я хочу відповісти на щось. Ви знаєте, що є людина перед вами, який зробив вам багато хороших. Але гранат не менше. Що робити жінці в цій ситуації? Ви не можете відповісти прямо зараз.

Яка потреба екс-люда полягає в тому, що я не можу бути особливо нещасливим на 62. Хоча я живу тільки за останні 16 років. Перший, так. Він був важким і незвичайним. Діти часто приїхали з дружинами і дітьми. Вони сказали, що вони були новими, як були. Під час цих зустрічей, час пропущено швидко, і залишалися приємні спогади.



Я не маю пекельної пенсії. Я навчився зберегти дуже добре: життя вимушений. Крім того, якщо ви сидите в домашніх умовах весь час, починаючи від телевізора, можна по колу всього холодильника. Я віддаю прогулянку зовні, особливо влітку. Для участі деяких заходів. В цілому активне життя пенсіонера.

А тепер покажіть, чому я був окремо. Хоча історія буде короткою і не занадто оригінальною. З одного дня мій чоловік зрозумів, що він не лежав мені більше. Він сказав мені про іншу жінку. Я відчув всю ніч, чому вона була краще, ніж мене, і це було право зробити. Я тримала спробу залишатися друзями. А потім зліва, залишаючи 2 сини підлітків. Це все.



Не дивлячись на те, що хлопчики все ще були дуже молодими, вони відразу усвідомлювали, що батько назавжди пішов. І поки вони не ходили для друзів, вони не закривали себе. Я не знаю, якщо це характер або виховання, але я отримав багато підтримки від них протягом цього періоду. Для чого я ще вдячний.

Я тримав роботу, тому нам було засіб для виживання. Ну, принаймні чоловік не поділився квартирою: такий удар буде важко витримати. Від часу чоловіки давали мені ознаки уваги. Але не закінчилося нічого серйозного. Якось схвалився. Я не був готовий відкрити для когось.

І тиждень тому, мій дверний дзвінок. Я пам'ятаю про те, що він, ймовірно, був сусід, який знову звернувся до місцевих органів влади. Вона отримала стару трубу у ванній, тому її витікання. І як безкоштовний психолог, я вказаний. О, прийти, Бог благословить її. Я не скаржаю, я навіть зацікавився розмовою.



Peels коли men приходять назад але це час не її Моя екс-людія тут. За 16 років. Спочатку мені було шок, а потім я здивився, як швидко я знайшов деякі знайомі риси перед мною. Вибачте дуже погано. Здавалося б, що всі ці роки пройшли його набагато цікавіше, ніж шахта.

Ми не сказали довго. Він хоче повернутися назад. Він був одружений двічі з тих пір. Але я не знайшов нічого нового для себе. Ви заробили гроші? Ноп. Ви бачили світ? Ні. Попри те, що він пішов. Тільки старше. Візуально, за 25 років.



Пілінги Він хворий. Я не збираюся писати про хворобу, але нічого хорошого. Це добре, але це не заразно. А тепер він запитує мене про те, щоб зупинитися в той час. Побачити сина. Візьміть дихання. Він обіцяє, що він буде залишатися в нашій колишньої квартири не більше декількох тижнів і залишити без проблем або скарг. Як він ніколи не був.

Він буде жити в маленькому номері. Я повинен визнати, що я кладаю всі різновиди нещастя в ньому так, щоб вона не була під ноги. Старий диван ще там, але він складається переважно з пилу. Це його.



Пілінги Сини проти цього рішення та ідеї загалом. Він не проти зустрічі, але молодші обіцянки до свого батька в людному режимі. Він ще не бачив. Що таке розмова? У мене є дилема. З одного боку він зробив свій вибір довго. Але з іншого боку, він залишив порожнім і зараз просить жити тільки через пару тижнів в Старому домі. Я особисто не відчуваю дискомфорту від цього.



Я повинен зробити складне рішення, але я під тиском з усіх сторін. Я не хочу бути туманим, але я не буду гріх на душу. Може бути, ми повинні дати нашим синам говорити Дад. А потім він буде сортувати себе. Це дивний і сумний, що дивно, хоч коротко, відроджений таким чином. Що робити, якщо це таке життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное