Чому деякі жінки віком відразу після школи, а інші молоді навіть у 60 років?

У четвер, друг попросив мене, щоб принести мій бабуся-дошкільник після занять в арт-школі, оскільки вона не встигла прикрасити день народження торта на День народження Лесі. Погоджено: на шляху ми познайомимося з співачкою, віком та найкращим другом свята. І тільки за партію. Красуня зріла леді knows як для задоволення.

Красуня зріла леді

За 20 хвилин перед графіком і, щоб не зануритися, прогулявшись по коридорах школи, тобто відвідував виставку робіт молодих митців. Моя увага приурочена до портрета молодої жінки з блискучим поглядом, що називається "Моя бабуся". Навпаки, на вікно, два однолітків розповіли в невисокому голосі, чітко враховуючи однакову роботу, яка мене цікавить.

р.

Для того щоб не турбувати їх, Peels сідають на бенкеті поруч. Намагаючись вгадати, як десять років художнику вдалося передати світло, заливаючи з очей красивого героїня портрета, і чому бабуся зображений так молодий, мимовільно почула, що говорять мої сусіди.

Капітальний діалог

Пілінги Вони були збуджені, навіть застрягнули зміни, які відбувалися протягом місяця з їх колишньою колегою, коли вона змінила робочі місця. Вони використовуються, щоб побачити дружню Rita елегантно і стильно одягнуті, з добре вкритими волоссям і руками. А потім вони сказали, вони зустрілися з нею тінь. Вирощується сіре волосся в волоссі, тьмяним виглядом, лаком для нігтів, пальто здається гарним, але деякі застібки, змащені ... Особа злий, або ... Rita - це пара років молодшого, ніж вони. Так, шістдесяти ще не...



Що я пам'ятаю з своїх фраз. Але болить, чому жіночий вік так по-різному. Чому деякі з нас шістдесяти років з хвостиками або хвости красивими зрілими жінками, а інші старі жінки?

Бабусі також мали бабуся Відразу пам'ятав його бабуся Polina Kazimirovna. Найчастіше я побачила її в домашніх сукнях, робах, які вона, як наряди своєї модниці дочка, моделювалася і пришивається на Singer.

Але і в них, і в бізнес костюмі для деяких присутніх місць, де вона, пансіонат, довелося відвідати надзвичайно рідко, і в шифоні, в'ялені наряди стриманих тонів, вона сприймалася як суррес, дивно перетворюючи повсякденне життя в свято, потім ходи, потім цікаві історії, потім незвичайні іграшки, які вона зробила з овочів, каштанів, листя і різнокольорові муфти, потім найсмачніші «сніданки», «Наполон», домашній морозиво...

р.

Зацікавився модою, історією, літературою, хорошим кінотеатром та природою, її палісад цвіте з березня по листопад. І один раз, коли вона очистила молоду картоплю на ганку, стрілка росла прямо в фартух до неї! Вона виглядала на нього і побачила, що поганий чоловік мав пружину на боці з лляного кліпу. І за допомогою її вмілих рук і тамперів, була збережена борона. Але чому він шукав спасіння від неї?



Красуня зріла леді Бо були сусіди в дворі, занадто красивій Так, просто мій бабуся в голодному часі для птахів, що годують їх щодня. І птахи закрили до неї. Крім того, її бабуся може дуже точно описати персонажів моїх друзів з братом, хоча вона не мала дозвілля, щоб спілкуватись з ними - бабуся Поліни просто дивився і змалював висновки. Як Міс Марпл...



По дорозі, дід ate, подякував тільки так: "Мерці, мадам!" Може бути, це майно, яке виграє час в сім'ї? Бабця молодша сестра на 65 років легко сати на близнюках. Вона також дивилася 20 років, ніж її паспортний вік. Молитва, йога і миття з соком петрушки вона вважається її вірними помічниками.

Кому портрет

Peels В той час як Я перебував в пам'яті, клас був над. Діти переходять в коридор. І до одного з моїх випадкових сусідів вивели хлопчика дуже схожим на неї: "Хі, Вітуся!" Я тут сьогодні і завтра, мій мама сказав, що очі були просто блискучі до одного. Бабця і онука пішли на вихід, поки Леся була похована папкою для малюнків. І я здогадав: один в портреті так молодий, тому що це як її онука бачить її бабуся! Що ви думаєте, це секрет, щоб гарна зрілість і старий вік?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное