Урочистий лікує, що радянські діти не секретно від батьків

У епоху всіх видів гаджетів, інтернету та комп'ютерних ігор, діти все частіше привертають до віртуального світу, в якому зв'язок обмежена соціальними мережами і чатами, а не загальними активними ігор в дворі або в відходах за будинок. Крім того, тепер в магазинах є всі види іграшок (танки Китай!), і хлопці не мають сумніву, що робити вдома в вільний час. Вони менше і менше намальовані на вулицю, тому діти ростуть фізично слабкими і хворіють більше, ніж вони роблять. Радянські дітий



радянські діти мали хороший імунітет і зростали загартовані, оскільки вони витрачали багато часу поза. У домашніх умовах вони були нудні: ніхто не показував мультфільми весь день довгий, немає місця для завантаження фільмів, іграшок - один або два і отримав викручений.

Дітям було весело. Наприклад, влітку вони використовували для купання в водоймі або озері, доки вони вийшли синими, а після затоплення з річковою водою щасливі люди повернулися додому. Футбол грав по всій дворі, як хлопчики, так і дівчата. Вони винайшли всі види кидання інструментів, луків і шламів з гілок. А оболонки були різними гальками і необрізними яблуками.



Захоплююча окупація - розмазувати долоню з клею ПВА, а потім, коли він висихає, ріпакувати його як плівку. Діти Радянського Союзу будували хати і хати з підручних засобів, а потім організували бенкети і ate сендвічі, привезені з будинку або ступні їжі з брудними руками.

Також взимку хлопці ковзали з гірки, які прийдуть до того, що: не тільки сланці, але і шматочки клейковини, брикети, використані колісні камери. Сніжники були виготовлені з снігу, фортеці та замки.



Якщо був лід, то в дворі була ціла хокею. І нічого, що без ковзанів і з паличками в руках - хвилювання не менше на суді! У холоді був особливий квест - доторкнутися до язика до рейлінгу або поперечної панелі. Але не кожен має, якщо ви знаєте, що я маю на увазі.

Крім того, діти люблять експериментувати з сіркою, карбідом, нітратом і все, що може бути передано. З тих пір не було закусок і тріщин, діти смакували все, що вони могли смакувати.

Дотепер ностальгія для душі береться, коли я пам'ятаю ласощі з радянського дитинства. Мій улюбленець. лацінай Щоб зробити їх, в старій оловіці цукор був нагрітий до його розтоплення. Він був доставлений в коричневий колір, а потім, вставляючи матч або приклеїти в нього, допускається заморозка. Якими були кокерелі?



У величезних кількостях вживали фрукти і ягоди, хоча дорослі скуштували для неї, але ніхто не слухав їх. Доступна речовина – деревна смола (або клей, як ми сказали) плоди дерева. Смак не суперечить, але найсмачніше було в вишні або вишні. Ми подивимося на дерева в саду, і там було обід!

Також використовуються плоди не зовсім їстівних дерев і чагарників. Це глоду, шипшина, червона ясена і калін. Головне не порубати на кістці, а бажано чистити нечітки всередині шипшини.



Екзотична ласощі. арматурай Одержаний шляхом приклеювання палички в запроваджену антіль, яка перед процедурою повинна бути змочена слиною: штани відчували зовнішній запах, сприймали його як загроза і постріл на паличці їх кислотою, відлякуючи ворога. Зайдіть до нас!

Морозиво. снігй Він допомогло, коли я був спрагою, і він був ледачий, щоб запустити будинок. І мій горло рідко боляче! Діти також постаралися за смаком крейди. Гудрон використовується замість гумки. Щоб підняти температуру і не ходити в школу, вони означають олівцем для малювання. Однак температура не піднімалася, тільки язик був сірим.



І не так добре. Але немає часу, щоб пропустити і пам'ятати щось. Ви не можете сказати дітям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное