Радянські діти змогли випити: сучасні батьки в шоковому

Ви можете звернутися до радянського періоду історії по-різному. Але люди, які пройшли дитинство і молодь під Радянським Союзом, обов'язково пам'ятають щось добре. Особливо часто чути, що їхні діти були більш інтенсивними, веселими та безперечними, ніж у цифровому віці. І Радянська дитинаЯк незалежність і тверда робота, вони значно краще розвивалися. Це правда?

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться історіями від читачів, які запам'ятовують їх дитинства. Ці люди впевнені, що будь-який сучасний батько буде захоплений «безневинними» відвертами радянської епохи.



Якість радянської дитини
  1. Магазини тепер мають іграшки на будь-який смак. В наш час ми зробили все своїми руками. Я пам'ятаю, що робить darts для саморобних darts. Все, що я повинен був зробити, щоб мій бабуся голки і паперові матчі. Це було просто весело як магазин. Не менш весело. 444,40047



    «Бумеранги також виготовляються з звичайних вимірювальних ліній. Головне тут було перекручувати все правильно за допомогою ниток або стрічки. З таким бомерангом ви миттєво перетворилися в підшлунку для місцевих корів і голубів. Уважно перекручений бумеранг навіть повернувся до свого власника, який був особливо крутим. й

    «Всім недбалий хлопчик мав слон. Всім відомо, як вирізати таку річ з розгалужених гілок. Потім ви прикріплюєте вкрадену з першого набору допомоги - і інструмент готовий. Ви можете знімати камені в ваших друзів або будь-якому тварині, що ловить вашу око, Дмитро описує свої спогади.

    Р



  2. «Водні битви були загальними. Ви берете пластикову пляшку, проколіть пару отворів в кришку і залийте її водою. Тепер ви замішуєте з друзями на дівчат з наступного майданчика і залийте їх щедро водою. Вони зазвичай сплачували нас пізніше. «Якщо ви робите водяні бомби з повітряних кульок, вам не доведеться залишати квартиру. Вони кинулися під ногами пасерів-завдяки і приховали вчасно. Головне - не попастися, інакше батьки будуть нудьгувати вуха обох вас і ваших однодумців, згадують Євген.





Важко уявити, що сучасні діти вибирають отруйний свинець від старих батарей. Але з цього провідника ми розплавили і зробили всілякі цікаві фігури, навіть ті ж солдати. Звичайно, це небезпечно. Ви можете заробити опіки і отрути свинцеві пари. Ми не зупинили нас в цей час. «Ті ще з'ясували, кидаючи шматки шиферу в вогонь, які лопалися в вогонь і гасять в різних напрямках. В будь-якій частині вашого тіла ви повинні залишитися від вогню. й

«Димипті» також користуються особливою любов’ю. Ми будували їх частіше з старого фільму. Хоча розбиті тенісні кулі також підходять для цього випадку. В цілому я можу сказати, що все, що добре спало або копчено, ми, хлопці, були в спеціальній честь, згадує Андрій.





«Для цього дитинства в наш час. Знімки, шахраї, димони. Кожна дитина мала пеніфе, щоб грати з. На роботі, і ми виросли на вулицю, не змогли приїхати в будинок. “Лапта, футбол, козацькі робери, сліпі чоловіки... У теплому сезоні велопроки, взимку - на санях, лижах і ковзанах. Ви не можете бачити дітей на вулиці, вони в Інтернеті. У старій вікі нічого не запам'ятається, Іван відродився.







Неважко сказати, час був різним. Шлях життя дітей і дорослих змінив багато. Однак не можна сказати, що цифровий вік Вони живуть менш цікаві і виконують життя. Вони просто живуть по-різному.

Що ви думаєте про це? Поділіться думками та спогадами в коментарях.

Фотозвіт

Категории

Смотрите также

Новое и интересное