Бородіна назвав радянський ворожий героя фільму «Дівчата»

Неймовірно, що місця, де знято фільм «Дівчатки», зможуть розповісти про те, що так зловживати в поведінці головного героя стрічки Ілля Ковригін. Зіграв Микола Рибніков. Він добре відігравав, тому що багато глядачів впало в любові з ним. Надія Румянцев і всі актори також талановиті, щирі, органічно довели персонажів своїх персонажів. «Дівчатка» вірять від перших кадрів до фіналу фільму.

Де зробив фільм "Дівчата"

Картина проста. Я впевнений, що ви пам'ятаєте його. Якщо ні, це чудовий спосіб дивитися фільм на ніч. Створення істинної ліричної комедії сприяло тому, що вона була знята в різних містах і селах країни. Село loggers, сцени в місцевому гуртожитку були зняті на сцені Мосфільму, на студії.



Але польові опитування роботи блогерів відбувалися в декількох місцях: спочатку ми пішли до Уралу, до реальної лісової промисловості Пермської області. Але в тридцять-дегредіозних заморозках занадто складний. Хоча б цей епізод: Ілля Ковригін, герой Рибніков, клацнув ложку в холоді - і вона відразу здавалася на губи.

Дорога принесла нас ближче: де знято фільм «Дівчатки» Микола Миколайович різко витягнув ложку, і він пішов прямо з шкірою. Що таке подвійне?! Ми переїхали до фільму в Тверській області. Сцени з поїздом були зняті в Спас-Клепіках Рибазької області: на одному з розтяжок по існуючій вузькій трасі. Так не потрібно робити все спеціально. У Ялті відбувся показ фінальних сцен. В короткий час ми робили. І дорога на користь рапсументу, створення дружніх відносин.



Тільки тут Рибніков і Рум'янцева не особливо стали друзями: ці два зірки були досить напружені до одного. Звісно, тому сцени, де їх персонажі виповнилося дуже успішним.

Чи є Ковригін? Ну, ми говорили про місця, де знімався фільм, але чому я можу Ілля Коврілін вважати зловживачем? Зверніть увагу!

Відмінні риси зловживачів
  1. На початку відносин, ідеалізація, майже заохочення партнера. Але потім...



  2. Часткове визнання зовнішніх і внутрішніх якостей партнера, приниження його гідності: ви не можете виходити з вами і людьми – критика, нікюрінг з будь-якого приводу і без неї.
  3. З’їзд до партнера в будь-якому з його проявів.



  4. Постійне спостереження, майже спостереження. Вимоги до звітів: де, з ким, коли ви вдома. Розгорніть телефон, отримайте персональне листування.
  5. Ялому.
  6. Бажання асоціювати партнера від спілкування з близькими, використання різних заборон.
  7. Подарувавши себе жертвою: «Це все з вас», «як вам не було...», «Я подарував вам найкращі роки життя...»



  8. Хвороба побити себе в грудях, вони кажуть, що монстра я. Але є повний недолік самоконтролю. Таке «покаяння» обов’язково слідує новим булінгом.
  9. Різкі зміни настрою: ніжність, потім іржі, навіть жорстокість.


На випробування для зчитувачів

Пам'ятайте, що образлива поведінка властива чоловікам і жінкам. Отже, портрет зловживача в загальному контурі перед вами. Чи можна визначити, чи проявляється поведінка Ілля Коврігіна згубними рисами? Ви поділитесь думками Ксенії Бородини? Будь ласка, поділіть ваші спостереження.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное