кухар бджіл спочатку випікати буряк, а тільки потім додати в борщ

«Що потрібно випікати буряк у фользі? Я попросив шеф-кухаря ресторану. Виявляється, для красивого темно-червоного кольору і підвищеного смаку, «боротьба» необхідно спочатку випікати, а тільки потім кинути в борщ.

До речі, ручний шеф Андрій з Одеси так званий буряк. Існує величезна кількість. борщАле це, безумовно, дуже щасливий. Якщо я не намагався приготувати цю смачну страву, рекомендую її з серця.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як правильно підготуватися. борщй Не дуже весело, але хитрість високих страв!



Скільки випікати буряки в фольги Інгредієнти
  • 2 середні буряки
  • 1 невелика капуста голова
  • 1 морква
  • 2 картопля
  • 1 болгарський перець
  • 1 стебло селери
  • 1 л томатів
  • 5 склянок курячого бульйону (або овочевого бульйону)
  • 3 лаврові листки
  • 1 цибулина
  • 2 ст.л. рубаного кропу
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1 ст.л. оцту
  • сіль, перець за смаком
  • сметана


Підготовка
  1. Промийте і очистіть буряк. Туго загорніть її в фольгу і запікайте її в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки. Скільки буряків випікати в фользі? Відповідь проста: до готовності. Мені близько 40 хвилин.



  2. Готуємо бульйон і овочі заздалегідь. Ви можете приготувати як курку (м'яти) і овочевий бульйон. Очистити картоплю і вирізати їх кубиками. У кипіння борщу додайте картоплю, варіть 10 хвилин на середньому вогні.



  3. Зріжте цибулю і подрібніть моркву. У нагрітій сковороді з рослинною олією, обсмажити їх до м'якості.



  4. Наріжте перець тонкими смужками і селери кубиками. Відкрийте невелику баночку консервованих помідорів, злити воду з них, а потім порізати помідори кубиками. Додайте лимонний сік і оцет. За 1,5-2 хвилини обсмажити все це в нагрітій сковороді з рослинною олією. 39557047р.



  5. Додати до борщу цибулю з морквою, парою чорного перцю гороху і лавровим листом. Помийте капусту і додайте її до борщу. Варити до м'якості капусти. Після цього посипають помідори перцем і селери. Прогулянка по 5 хвилин.



  6. Подрібнити або дрібно нарізати буряк, а потім пару хвилин до борщу готово, додати його в каструлю. Готуємо 3 хвилини. Готовий. борщ зі сметаною і зеленню. Бон ацетит!





Також я пропоную ознайомитися з інструкціями приготування борщу в хлібі з Євгена Клопотенко. Всі деталі варіння!



Скільки випікати буряк в фользі залежить від духовки. Наприклад, мама запікає годину на 200 градусів. Вона заливає ложку води в фольгу, змащує буряк з рослинною олією, а потім ретельно обмотує все і кладе її в духовку. До готовності буряка потрібно 60 хвилин.

До речі, крім борщу, я люблю додати фішнет До вершкового сиру з зеленню і лавашом. Цей снек відмінно підходить як закуска, так і навіть на святковому столі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное