Новий рецепт pilaf, який готують без рису і червоного м'яса, замінити звичайні інгредієнти

Час від часу хочу експериментувати з традиційними стравами і грати зі смаком. Для цього можна просто змінити інгредієнти в звичайному рецепті. Так виявилося пляшечка з куркою. Заміна рису і червоного м'яса в рецептурі.



Сьогодні видання. "Сайт" Ось чому ви повинні підготувати вихованця для цього нового і оригінального рецепта. Тексти пісень, а це означає: Покажіть мені, ви будете любити його!

Булгурний плов з курячими інгредієнтами
  • 200г булгур
  • 300 г курячого філе
  • 2 морква
  • 2 цибулини
  • 3 зубчики часнику
  • 50г родзинки
  • 10г вершкове масло
  • сіль і спеції
  • лаціна


Підготовка
  1. В цілому приготування їжі не відрізняється від звичайного домашнього пілфа. Давайте вирізати овочі першим. Морква в кубиках і цибулях в півкілець. Змастіть їх в олії до золотистого.



  2. Курячі філе нарізають кубиками і обсмажують разом з овочами. За кілька хвилин. І не покрийте кришку так, щоб м'ясо не випустити занадто багато рідини.



  3. Покладіть суху крупу на сковороді. Це буде дуже добре, що булгур злегка обсмажений на олії, після чого буде замочений в ньому і буде набагато смачніше. Тому краще додати сіль і спеції на цьому етапі. Також додайте подрібнений часник. Це зробить найбільш ароматним блюдом.



  4. Говорячи про спеції. Перш за все, орієнтуватися на смак. Якщо ви не розумієте поєднання смаків, рекомендуємо придбати суміш спецій для пілфа в грузинських магазинах. Ця ароматна суміш не знайдеться в будь-якому місці.



  5. Повернутися до пілфа. Після обсмажування капусти і насиченого її спеціями додайте воду, щоб вона повністю покривала вміст каструлі. Томім під кришкою близько півгодини на невеликому вогні. Потім додайте вимиті родзинки і топки ще 5 хвилин. Подаємо свіжі зелені на столі!





Булгурська любов з куркою - це відмінне блюдо для обіду або вечері. Якщо додати в неї легкий салат, то він буде дуже задовільним і корисним. Звичайно, це дуже далеко від смаку традиційного пілфа, але також заслуговує на право на життя. Я сподіваюся, що вам подобається цей рецепт, скільки ми робимо. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное