Я почула, що мій друг, де мій да пішов.

Що б ви робили, якщо ваша дівчина була вагітна і не скажете нічого? Зустрінемо, буде кілька питань. По-перше, як закрити відносини в принципі. І другий з усього, не так, що жінка приховувала щось з вас?



Маша думала про все і відразу дізнався, що її найкращий друг незабаром подарує народження. І як здивувати вона була коли вона побачила знайомі риси в милому обличчі малюка. Як дана історія закінчилася, читати далі в статті.

Я був в сім'ї неба. Я дізнався про цю радісну подію навіть перед чоловіком. Вона, до речі, зламала з ним через рік. Не погоджується. Але я знаю, що ця жінка тільки знайшов ще одну.

Я пам'ятаю, коли я підтримую Наталю. Вона була з нею 24/7. Вона допомогла малюкові. Моя дочка була 5 років в той час, щоб вона була легше працювати. Мій чоловік завжди на гачок.



Наташа і я знаю один одному з шкіл. Ми зібралися разом, додому разом. Вони жили в одному будинку! О, добрі часи. Не схожий на те, що мій дочок і я повинен летіти на іншу країну в пошуках безпеки.

У Польщі з 20 березня. Мій чоловік наполягав, що я залишаю, бо ніхто не знав, що очікувати. Я приніс Наташу зі мною. Але вона не могла йти. Все про фінансові труднощі, і тут вона мала принаймні стабільну роботу.

Коли я був за кордоном, я тримав дотику з другом. Але я скоро помітив, що ми рухаємось один від одного. Наташа під назвою мені менше, і з днем народження вона забули привітати мене. Це може бути невеликим для кого-небудь, але він зробив мене дуже upset. Ми знаємо один одного за роки!



Звісно, Наташа стругана, сказав, що вона застрягла на роботу. Ми обіцяли один одному, який ми відсвяткуватимемо свята разом, коли я повернувся. А потім щось відбулося, що я ніколи не очікував від друга. Вимкнено вагітним. І я дізнався про це в останні кілька днів.

«Я не хотів би розповісти вам, щоб не торкнутися з моїми проблемами», - пояснив Наталя. Вона думала, що я їсти себе в Польщі з провини. Всі тут відлякують себе за збереження. Але все це з рота Наташи звучало більше, як придуману причину на ходу.



Я вже в Україні. Я не можу залишити її в складний момент, враховуючи, що я знаю абсолютно нічого про батька дитини. Допомогти Наталії знову прийде. Моя людина зробила все, щоб допомогти Наталі. Він навіть купив його коляску за гроші. І я не розумію.

А потім головоломка почала формуватися в моїй голові. Це те, що дитина Наталіша виглядає так само, як мій чоловік і наша дочка. Як мій маленький брат Аннечка. Я був шокований схожістю. А потім я вирішив розрахувати, коли Наташа повинна зустрітися з батьком малюка, дати народження дитини.



Ця математика зробила мене трохи хворим, тому що X-Day був коли я мав мій день народження. І пам'ятаю, що мій чоловік запам'ятався моїм святом. Він застрягнув на роботу.

Подруга шахти вагітна з чоловіком. Я не можу позбутися від цих думок. Але я не маю доказів. Може бути, я просто викручую себе? Я не знаю, що робити зараз. Вітя дійсно постійно допомагає Наталії, посилаючись на те, що вона не має нікого, але нам. Що таке?



Відповідність та редакційна консультація А в Україні зруйнувала понад одну сім’ю. Можливо, Маша була правою і її чоловік і подруга betrayed її? Ситуація не проста, але варто розуміти. Перш за все, я б розповім на Наталю. Я вірю, що вона підкаже Марія всю правду. А ти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное