Я завжди думав, що для більшого хорошого ви повинні купити тільки дорогі риби, як неправильно я був.

Я завжди відчував, що дешева риба є продуктом, який слід уникати. Я думав, що краще купити дорожчі сорти один раз на місяць, ніж додати до раціону бюджетну рибу. Після зустрічі мій чудовий дієтолог, який я зрозумів, як неправильно я був.

372292р.

Редакція "Сайт" Не гірше лосося або тунця.

Риба є незамінною частиною нашої дієти. Після всього, тільки він містить такий необхідний елемент, як омега-3. Для того щоб наситити тіло необхідними елементами, не варто витрачати кошти на дорогі риби. Невисока ціна не завжди знак бідної якості. Фудист розповів мені, що є дешева риба, яка ідентична композиції до лосося. Я думаю, що кожен повинен знати.

Почнемо наш список з простою і красивою рибою – змія і полочкою. Є кілька кісток в ній, тому дуже легко варити. Це також чудовий варіант для тих, хто дивиться на калорій. Це низькожирна риба. Має масу легкозасвоюваного йоду, а також цілого набору вітамінів. І, звичайно, омега-3 жирні кислоти. Якщо додати цю рибу в раціон регулярно, вам не доведеться турбуватися про рівень омега-3.



Оселедець, мабуть, найкорисніша риба на списку. Не в копченій або солоній формі. Так вона має багато зайвих калорій і кілька корисних речовин. Краще купити свіжі або свіжоморожені оселедця і варити в домашніх умовах. Запечена оселедця насичує організм вітаміном D і жирними кислотами.



Дика коропа (sazan) Це не просто морська риба, яка може бути корисною. Річкова риба часто недооцінена, тому що вони накопичують менше мікроелементів, ніж морська риба. Але дика коропа може конкурувати з морською рибою. Містить величезну кількість вітаміну D, калію і цинку. Це охоплює щоденні потреби людини.



І, звичайно, цей список не може обійтися без скумбрії. Знову ми не говоримо про солону або копчену рибу, є дуже кілька корисних речовин в ній. Для заповнення тіла необхідними елементами купити свіжу рибу. Якщо ви запікаєте скумбрія з овочами в духовці або обсмажте на грилі, ви отримаєте неймовірно смачну і корисну вечерю.



До того ж до корму слід віднести печінку з кордою. Після всього, це відмінне джерело омега-3, а також вітаміну А. Самий код дуже схожий на лосось в складі. Якщо це можливо, можна включити в раціон харчування. Крім того, одна ложка печінкової печі досить отримати необхідні речовини.



Як видно, є багато альтернатив до дорогих риб. По суті, дешева риба є відмінним способом отримати всі необхідні вітаміни і мінерали. Головне, щоб дізнатися, як правильно варити рибу, щоб вона припаде до вас. Для цього важливо правильно підібрати спеції. У вас є якісь рецепти підпису?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное