Побачити, що вона точно не була власної дитини.

Коли ви познайомитеся з вашим партнером, іноді здається, що все буде добре. Вам буде просто два з вас. Але це не завжди працює. Герой нашої історії знайшов її тільки один і вже думав, що все буде як казка. Поки я зустрілася з мамою чоловіка. В кінці казка перетворилася в оповідання, коли мама-в-завдання заявляє, що її онука не син її сина.



Пелес Сьогодні Редакція "Сайт" Він говорить вам історію цієї жінки і просить вас мудрими порадами.

По-перше, я завжди мріяв про відродження сім'ї. Я був піднято мій бабуся, тому я хотів сім'ю. Коли я зустрів Misha, я зрозумів, що він був правою особою. Ми зустрілися в інституті на вечірці. Почати знайомство Він був дуже турботливим і солодким. Я думав, що з такою людиною моє життя буде як казка.

Тим не менш, в минулому році з'явився щось дивне. Він часто побігає, цитуючи невідкладні питання. Я думав, що наші зв'язки були відкриті для погіршення. Я не хочу, щоб втратити його, тому я запитав його, що збирався. Тоді він сказав мені все.

Він виявився, що матір його проти нього змащує всіх. Ось чому я знайшов праву дівчину для нього. Він думав свою маму, але це правда. Коли він сказав, що він хотів ввести мене до неї, вона зробила скандал. Вона погрожувала тягнути все моє волосся, коли я зустрів її. Бути вдома нестерпним. Саме тому він був настільки слабким.



Пілінги А сміливе рішення, однак, Міша вирішила не повертатися. Він запропонував мені будь-яку сторону. Ми одружилися, незважаючи на постійні скандали матері. Ми проживали окремо, але потім почалися ряд труднощів. Спочатку чоловік був у випадковому стані, мав витрачати всі свої заощадження на лікування. І недовго після того, як я вагітна. Ми вирішили переїхати з матір’ю Міша. Моя бабуся мешкала в с.

Після того, як скандали висихали вниз, ми думали, що все вийде. Але мій мати-в-право не сказав мені. Коли ми побили в одне одного в квартирі, вона просто захоплюється і ходила. Вона була рада, що її син тепер живе з нею. Найцікавіше, коли наш син народився.

Коли ми приносили будинок дитини після виписки, вона виглядала на нього і незрівнянно збивається: «Танк Боже!» Це добре. Він точно не мій син! Я безмовний. Я не чекав, що з неї.

Р

Не мій онук! Ця історія пішла на деякий час. Я вагітна. Щоразу вона була доказом. У дитини ніс з перегноєм, після чого в правому місці не моль. За два місяці я закінчив. Мій чоловік і я знав, що це було все фантастика. Але вода заточує камінь. Тому я вирішив зробити тест на батьківство, щоб мій чоловік точно не мав ніяких думок.

Звісно, тест показав, що це його дитина. Потім мама заспокоїлася трохи. Але я завжди мав відчуття, що вона просто чекала моменту, коли вона могла викинути щось.



У цій ситуації ми прожили протягом двох років. Моя мати-на-правила мене не говорила, і забрала онука в руках 10 разів. Але я навчився ігнорувати все. Кілька місяців тому я дізнався, що я знову чекав дитину. Ми довго зберігали цю з мами Misha. Але ви не можете приховати його довго. Коли ми сказали її, вона була гістеричною. Я забрав гроші з кошторису і подав мені з слів: «Запобігти руйнуванню життя сина». Позбавити гроші і позбутися від дитини. й



Її слова болять мене. З цієї жінки нічого не руйнує мій сон щасливої сім'ї. Це був великий удар для мого чоловіка. Так ми переїхали на пару днів до дому. І знову гістерика. Тексти пісень, а це означає: Він мені весь час, загрожуючи мене. Сказує, що я закохаю сина. Ми вирішили, що ні я, ні діти не спілкувалися з нею знову. Ми з радістю приїжджаємо до нас.

Ми дуже радикальні. Бабця має право побачити своїх онуків. Але я не хочу руйнувати своє життя для неадекватної жінки. Ми робимо право?



Ми вважаємо, що герой повинен вирушати в той момент, коли вона сказала, що це не власний син. Після того, як це грубо, нетактичний і дуже токсичний. Це важко, щоб мати, щоб прийняти ідею, що її дитина має хтось інший. Але це її проблема, не Міша або його дружина. Якщо ви не отримуєте разом, то слід зупинитися від таких токсичних батьків.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное