Навіть брак електрики не зупиняє мене від виготовлення Наполеона, у мене є рецепт для нього.

Не буде світла протягом декількох годин. приготування Наполеона Немає випічки. Я просто є рецептом цього випадку, захопивши його з українського кулінарного блогера Лілії Звіт.

Сьогодні видання. "Сайт" Чи можу я сказати вам? зробити НаполеонЯкщо немає світла. Хороший рецепт!



Наполеон без випічки Склад
  • 0,5 кг листового печива
  • 2 яйця
  • 1 л молока
  • 200 г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 80г крохмаль
  • 100г вершкове масло


Підготовка
  1. Поставте яйця в горщик з товстим дном. Додати цукор, ванільний цукор і крохмаль. Добре збийте інгредієнти силіконовою лопаткою. В результаті виникає однорідна маса.



  2. Поступово, в 2 або навіть 3 підходи, залити молоко в крем. Гомогенна маса молочно-еггі нагрівається на повільному вогні до загущення, постійно помішуючи. Як тільки ви бачите, що маса починає загусувати і кип'ятити, відключати плиту. р.



  3. Додайте нарізаний вершкове масло, після чого зріжте блендер на однорідність. Залиште крем прохолодним. До 15 хвилин пішки.



  4. Знімний кільце поміщається на боках з пергаментом. Давайте перейдемо на формування торта. Замість тістечок можна використовувати будь-які шаровані печиво. Покладіть його внизу форми. Щоб зробити печиво якомога щільніше один до одного, можна використовувати не тільки цільні печиво, але і шматочки. Генерально змащувати печиво з завареними. Для того, щоб торт добре замочений і злегка вологий.





  5. Далі викладаємо кульку печива знову, а потім шар вершки. Так, поки ви не закінчите з крему і печива. Зазвичай листя про 4 шари. Не забудьте залишити деякі cookie для крихт. Хочу нагадати вам, що верхній шар повинен бути виконаний з крему. Прикрасьте верхню частину торта з крихтою печива. Поставте торт в холодильник не менше 2 годин. Потім можна прикрасити сторони торта з крихтами.

    606962



  6. Це, Швидкий Наполеон готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися відео з кулінарного каналу Лілії Завіт. Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

Я також раджу дізнатися, як приготувати торт "Наполона" в каструлі з конденсованим молоком. Неможливим є розбити!



У нинішніх умовах такий «Наполон» без випікання реальний знахідок, адже завжди хочеться солодощів. Я зроблю один з них. печиво вухай Моя мама дзвонила йому "Лези Наполеона". Дуже смачно і приємно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное