Ліза Марі Преслі, єдина дочка царя Рока і Рола

Зустрінеться з родиною та друзями відомого співака. Красивий. Ліза Марі ДозліТільки дочка царя скеля і рола Елвіс Преслі і актриса Пристілля Преслі, тушкована на небо. 12 січня її серце припинило бджільництво. Тільки 54 роки, ще молода жінка. Яскрава пам'ять.

Причина Lisa Marie пішов з інфаркту. Елвіс Досслі летять на небо через серцевий арешт, він був 42. Мати Елвіса, бабуся Ліза Марі, залишила наш світ в результаті серцевої недостатності, у віці 46 років. Не дивно?



Ліза Марі Преслі матері Елвіс Гладіса мали три брати. В результаті серцевої недостатності або легеневих ускладнень у віці 40 років! Шукаємо як родзинку. Остання біографія Елвіса, в якій Сляга Hodel Такі ранні трагічні події в сім'ї неперевершеного царя скеля і рулону природні.



GettyImages Evis' материнські бабусі боусий До речі, в ці дні не дивно, що такі шлюби були укладені досить часто. Ймовірно, це бод-купеїн призвело до дефекту у всій родині дерева.

Що зламав серце Lisa Marie Presley Elvis маму домінувала зелена змія. У віці 40 років здоров'я почала різко погіршуватися, вона часто наноситься на скло. Елвіс постраждав від різних наркоманій, і його ліки руйнували його. Лікарі подарували цареві занадто багато різних препаратів, щоб зробити його краще і в рядах. Відомий, що Lisa Marie Presley також постраждав від наркоманій в останні роки. Його серце зламаний втратою сина, який прийняв своє життя. Він був тільки 27 років і залишив в липні 2020 року.



GettyImages Ліза Марія не могла вдаватися до втрати Бенджаміну, вона розбила себе. Коли Елвіс пішов, мало Ліза було лише 9 років. Вона пережила занадто багато жирів в її житті. Ми сподіваємося, що тепер її душа знайшла миру і гармонію, тепер вона знаходиться в місці, де немає більш страждань і несправедливих втрат.

У віці 25, Ліза Марі Преслі успадкувала $100 млн. Це сталося в 1993 році, але в 2004 році Ліза Марі продала 85% від майна Папи. Вона не в змозі мудро розпоряджатися спадщиною, співачки усвідомлювали цей факт і сама її прийнята.

р.

Дитинка співачки складна, бо коли Ліза Марія була 4, її батьки розлучилися. Дівчина була доведена переважно в школах-інтернатах. Уже у віці 13 років вона розвивала наркоманію, тільки завдяки участі Джона Трапелла Присцилля вдалося врятувати її дочку. Іоан приніс до того, що сім'я пресслі вступила до церкви науки, релігія допомогла Ліза Марі протягнути через це.



Вікімедіа на своїй сторінці Facebook Джон Трапелла. Він сказав: "Ліса, дитина, я так шкода." Я прошу вас, але я знаю, що я буду бачити вас знову. Моя любов і серце з Рілі, Пришпілля, Harper і Finley. Ліза Марі Преслі має три дочки зліва. Як важко бути без вашої матері! Немає спадщини буде зробити для цього страшного втрати. Дочкам поділиться розкішна особняка Graceland, садиба в Мемфісі. У 1957 році Елвіс купив його за $100,000. Цей незвичайний будинок-музей був відкритий для туристів, але сім'я Presley збирається відзначити великі свята, як подяки.

3610Р. 4200Р.

Ми віримо, що Ліза Марі Преслі тепер зустрічає батька, сина, бабуся на небі. Вони будуть співати і танцювати разом. Вони заслуговують. Середня пам'ять.

Фото GettyImages.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное