Дочка для дорослих попросить маму Чому вона не робить суп "Похід коли вона була дитиною Р

Для приготування пісочний супНе потрібно мати спеціальних кулінарних навичок. Тексти пісень, а це означає: Але робити це смачно дійсно мистецтво. Моя сім'я мала багато часу, коли я був трохи. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але навіть тоді моя мама зуміла варити так, щоб її язик міг би заковтнути.



Я вирішив написати рецепт для мого материнського супу, який назвав «Чисті часи», оскільки він знову зробив. Назва народилася в 90-х роках, але сьогоднішні реалії більш і більше нагадує цей період. Немає! Але суп все ще добре. Що ще варто бути щасливим?

Як ми живемо. Після того, як я вирощував, мама припинила цю страву. Я запитав, чому вона не зробила цього смачного супу. Ма, майже кричущий, сказав, що вона використовується для заварювання супу на воді, тому що у нас був порожній холодильник. Але навіть тоді вона зуміла зробити кулінарний шедевр з нічого.



інгредієнти
  • 2 л води
  • 2-3 картопля
  • 100-150г паста
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 2-3 шт лавкового листа
  • сіль і чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Досить простий суп. Очистити всі овочі першим. Вирізати картоплю з кубом, цибулю з напівпричепами (мах зробив це з якихось причин), моркву натрію на великій тертці.



  2. Потім поставте воду на плиту, додайте лавровий лист до нього. Коли вода кип'ятить, додайте картоплю до неї. Паралельно з цим готуємо рослинне обсмаження. Нагріваємо рослинне масло в сковороді, обсмажуємо цибулю до половини готовності. Потім додайте моркву і обсмажте їх разом з цибулею до готовності.



  3. Коли обсмаження готове, додайте овочі в горщик з картоплею. Стирайте все разом. Потім перевірте готовність картоплі. На етапі, коли вона ще половина рафіна, час посолити блюдо. Також потрібно додати пасту. Мама використовується невелика вермика найчастіше тому, що він коштує найдешевший.
  4. Готуємо суп без кришки до готовності картоплі і макаронів. Потім перехрестіть блюдо, накрийте кришкою і дайте настоятися. Ви можете використовувати різні спеції на вашому розсуд. Чудово прикрасить свіжий суп з зеленню. Бодибилдерши!





Краса цього супу полягає в тому, що його готують дуже просто і швидко. Ресторан «Єа» - це не тільки вишукана страва. Але вона пахне вдома і дитинства. Коли я відчуваю себе сумним, я піду на кухні і приготувати цю особливу страву.

Тепер цей суп можна модернізувати будь-яким способом. Хтось зробить його на курячому бульйоні, хтось додасть лейки або селери до неї. Це базова основа для будь-якого супу, який в результаті може бути дуже насиченим і ситним.



Покажіть мені, у вас є такі супи в домашніх умовах? Це буде чудово, якщо ви поділилися вашим авторським рецептом для макаронного супу. Я бачу тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное