Цього року новорічний стіл буде надзвичайно скромним, але без сендвічів не обійтися.

Я хотів би подумати, що бутерброди Новорічний стіл виглядає нудно. У цій страві немає гнізда. Це салат! Ви можете зробити їх порціями, а у вигляді деяких тварин. Як кролик. Але майстер Ольга Матвій переконана мене, що звичайні канапи гідні уваги. Сьогодні Я поділаю 4 варіанти святкової закуски від відомих продуктів харчування блогера.



Сендвічі вечері Ольга Мавей придумав, як зробити справжній асортимент закусок всього 4 штук тостерного хліба. Мені сподобалося, що хости мають вибір: хліб можна сушити в сковороді або в духовці, або скористатися тостером. Але в цьому рецепті ми збираємось зробити міні-зелені з неї. Як точно читати далі в статті.



Інгредієнти для бутербродів
  • 4 штук тостерного хліба
  • 2 яйця
  • 30г вершкове масло
  • 60 мл молока
  • сіль і чорний перець за смаком


Як зробити закуски сендвічами з лососем і сиром бри По-перше, я покажу вам, як зробити основу для сендвічів. А потім я буду призначати всі 4 варіанти закусок, в яких буде використовуватися ця основа. Ви можете вибрати кілька з них або навіть одного. Просто збільшити кількість інгредієнтів, крім продуктів з першої групи, які я прописав вище.

Інгредієнти для перших закусок
  • 1 невеликий шматочок лосося
  • 1 ст.л. вершкового сиру
  • 4 штуки оливок
  • 0,5 ч.л. італійської трави
  • зелена


Інгредієнти для другого перекусу
  • 70г сир бри
  • 4 шт вишня
  • 4 штуки винограду без насіння
  • 1 лист салат


Підготовка
  1. Прийміть основу готовим першим. Виріжте тостерський хліб на 4 шматки, щоб зробити 4 дрібними шматочками. Збийте яйця сіллю і чорним перцем. Потім додайте молоко і перемішайте її знову. Вологий в яєчній суміші хліб і обсмажити його до золотистості в маслі. Потім переконайтеся, щоб захолодити хліб. І з решти яєчної суміші роблять тонкий омлет.
  2. Для Вашого першого перекусу натерти зелену цибулю, перемішати з вершковим сиром і італійськими травами. Розкласти суміш на 4 дрібних шматочків хліба. Покладіть шматочок лосося зверху. Помістіть одну оливкову на рибу і прикрасить канапа з зеленою цибулею або іншими зеленню за смаком.

    Веб-сайт

  3. Для другого перекусу нарізати сир на 4 смужки. До того ж з салатним листом. Покласти шматочок салату на хліб. Потім з зубочисткою закріпіть невелику вишневий помідор на хліб в смужку сиру. І на вершині зубочистки пробивають один виноград, як показано на фото.

    Веб-сайт



Сендвічі Diner з беконом і плавленим сиром Інгредієнти для третьої закуски
  • 1 огірок
  • 4 скибочки бекону або ковбаси
  • 1 лист салату
  • омлет


Інгредієнти на четверту закуску
  • 40г плавлений сир
  • 0,5 шт вареного яйця
  • 0,5 шт. окропу
  • 4 шт спрат
  • 1 огірок
  • зелена


Підготовка
  1. Для третьої закуски ми будемо використовувати омлет, який був виготовлений під час приготування хлібної бази для сендвічів. Виріжте її на 4 частини і викладіть її на кожну обсмажену, складивши її акордоном. Заблокувати його в центрі з зубцем.
  2. Потім порізати салатний лист на 4 частини і нарізати шматок на канапі. Зріжте огірок в раунди і робіть стежки на кілька штук. А потім робимо те ж з беконом або ковбасою за смаком. Ольга Мавей використовується як для.



    Веб-сайт
  3. Для четвертої закуски розтоплений сир, варена морква і яйце натрієва на дрібній тертці і перемішати. Додайте сіль і чорний перець за смаком. Потім поширюємо його на залишених злаках.
  4. Подрібнити зелену цибулю і нарізати на ідентичні огіркові шматочки. Покладіть одну частину хліба в середині кожного шматка хліба. Далі з одного боку робимо зелену цибулю, а на інший - огірок.

    Веб-сайт



Як ви можете побачити, закуски сендвічі легко зробити. І виглядає він дуже вишукано і святково. Ми дякуємо Ольга Матвій за чудовий рецепт і бажаю нашим прекрасним господиням легко готувати і смачні страви на Новий рік. З оголошенням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное