У літню леді на малюнку видно ті, хто більше 30 років, старик

"Старий вік не страшний для жінки, якщо ви молодий в серці і зайнятий з чим ви любите!" говорить мій мама. До речі, ви можете бути старою людиною на 25 і бути неприпустимою і неприпустимою для життя на 60. Все залежить. спосіб життя І вона лікує її!

Сьогодні видання. "Сайт" Запрошуйте тест на тест старі Ваш мозок. Тестувати себе!



Експерти кажуть: за статистикою Мапа Починається вік після 25 років. Але за віком 65-70 р. когнітивні функції людини – пам’ять, мислення, швидкість реакції – зниження кількості 50%.

Тим не менш, це не є постійним, і ви не повинні бути налаштовані про це. Багато заходів, які допоможуть омолодити мозок. Щоб зберегти інтелект у формі, необхідно створити здорове середовище для нього, а також регулярно його викликати. Але один або два вправи на тиждень не буде достатньо. Практично потрібен круглий процес.



По-перше, якісний відпочинок. Дуже здоровий сон! Перемістити регулярно.Похід, Пілатес, йога. Ви можете взяти коханого чоловіка і піти в танець.

Мій друг матері, Ірина, 67, танець bachata та cha-cha. Я не можу зробити це! По-друге, навчання іноземної мови є дуже потужним розвитком мозку. Просто навчіть: слова пісні вам подобається, красива поема, шматочок проза. Це так великий!



Планувати і тренувати пам'ять. Наприклад, увечері знайдіть тихе місце в будинку і за 10 хвилин спробуйте пам'ятати якомога більше, що ви зробили і що ви сказали вранці. Навіть молоді люди дивують, наскільки важко це вправо. Але це варто.



Тепер ми отримуємо тест самому. Ось картина. Дивись на нього, а потім попросіть себе, «Чому ви бачите на ній?» Не думайте занадто довго, почуйте на відповідь, образ якого прийшов на розум в першу чергу.



У літню леді на малюнку видно ті, хто більше 30 років.

Навіть якщо ви думаєте, що Тести Не про тебе, подумайте знову. Може бути це дзвіночок, щоб почати дати більше часу для коханої людини. Наприклад, нарешті, почати навчання англійською мовою.



Я також рекомендую приймати тест психічного віку. Відповідайте всі питання, підрахуйте бали і дізнайтесь, як молодий ви дійсно!



Не дивлячись на результат цього тесту, я хочу сказати, що перші ознаки старіння мозку можуть статися як у людини, яка вже приступила до 40-річного знака, так і практично учора. Але, як ви можете бачити, все це можна легко виправити, життя повноцінного життя, перетворюючи себе на нові виклики щодня. І, звичайно, не впадайтеся до депресії!

До речі, старий вік жінки або чоловіка Головнай Ми навчимося, щоб діти були нашими майбутніми. Не вірно. Ви не побачите дітей, коли вони старі, але старий вік сьогодні. А не боятися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І це залежить тільки від себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное