Милий рибалок не навіть ковзає по всій поверхні озера, трюк з взуттям для запуску на льоді

Шапка підошва на зимовому взутті - мій біль. Навіть в звичайному житті я можу скрутити ногу з синіх, а взимку милість стає ще більш смішним. Я не хочу пасти на льоді більше! Я шукаю Інтернет в пошуку відповідних помилок життя, як обробити підошву взуття так, щоб вона не ковзала. Я знайшов багато цікавих речей на рибальських майданчиках. Я поділю свої результати з вами сьогодні.

(доб. 3)

Є багато способів переконатися, що підошва на зимовому взутті не ковзає. Це дуже важливо, особливо якщо мова йде про похилого віку, для яких можуть призвести переломи (особливо шийки стегна). Так що я пропоную вам читати цю статтю і показати її своїм грандіозним

Це те, що я читаю на рибальських форумах. Перший, і, можливо, найбільш очевидний, спосіб купити спеціальні предмети. свінгерий Вони гідні копійки, але вони діють з серрагою. Тим не менш, їх життя не найдовший, тому швидше за все, доведеться часто змінюватися.



Ще одне рішення. лацінай Це гумові диски на взуття з гострими залізними шипками, завдяки яким взуття не ковзають на льоду. Мій друг має один, але бути чесним, це дуже незручно. Так я рекомендую використовувати прості засоби під рукою.

Як зробити підошву меншою тапочкою
  1. Так що підошва зупиняє ковзання, її можна обробити звичайним волосатій Але перед тим, що підошва повинна злегка відшліфувати наждачним папером. Можливо, цей варіант підходить для тих, хто не хоче пошкодити поверхню взуття. Це дозволить вам не потрапити на лід.

    Пілінги

  2. У комплекті інструментів часто можна знайти прозорий силіконовийй Зазвичай вони ущільнюють туалети, санвузли та душові кабіни. З цим інструментом легко зробити невеликі виступи або візерунок на підошві взуття, щоб туфлі будуть ковзати набагато менше.
  3. Точно такі ж маніпуляції можна зробити з суперклеєм або зі звичайним клеймом ПВА. На останньому можна залити трохи піску, а потім важливо дочекатися повного висихання виробу на підошві. Такий трюк допоможе не ковзати протягом 1-2 тижнів.



  4. Якщо вам необхідно захистити себе тут і зараз, використовуйте його. штукатуркай Наріжте пару смужок і приклейте їх по всій площі підошви. Тим не менш, цей життєвий хак підходить тільки для сухої і морозної погоди.
  5. Замість клею можна також використовувати свінгерий Вони приклеюються до суперклею або клею ПВА. Але такий захист не підходить для вологої погоди.
  6. Як засіб ковзання використовується пісочниця як самостійний елемент. Також приклеюється підошва. Вони кажуть, що цей метод може працювати протягом декількох тижнів або навіть місяця.





Підошви шламерів на зимовому взутті: професійні методи Не всі пори для експерименту з взуттям. Особливо це стосується власників дорогих моделей з якісних матеріалів. Якщо таке взуття тапочки я раджу звернутися до майстра, який точно знає, як зробити їх менше тапочки.

Наприклад, в майстерні на взуття можна встановити спеціальні залізні плитки. Вони ретельно монтуються в п'яту, завдяки чому взуття перестануть ковзати на льоду. Але вважайтеся, що ваша ходьба в цьому взутті буде чути миля.



Також майстер може прикрасити всю підошву взуття за допомогою металевих гвоздик і шурупів. Однак не кожен підошва підходить для цього. Вона повинна бути щільною і грубою. Це ідеальне рішення для масового жіночого взуття.

Якщо ви знаєте інші способи захисту себе в важкому зимі, не соромтеся писати про це в коментарях. У той же час я бажаю вам слабку зиму. Не дайте лід рубати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное