Що платити за успіх Jenny Ortega, супернова кінозірка

Кастинг за роль у проголошенні серії «День народження» Жанна Ортега Це був на Zoom. До зустрічі директор Тім Буртон, 20-річна робота Це не завадило краси від отримання ролі, яка зробила її відомим у всьому світі. Для зносу і без самотності це те, як працюють реальні фахівці. Я пропоную, що ви знаєте Jenny, і ми можемо показати, що кожен говорить про це. Є ромби, що буде продовженням! Вентилятори чекають на подих на новини другого сезону.



У віці 6. Діти з незвичайним зовнішнім виглядом привертають увагу. Батько Дженні мексиканський, і її мати має Мексиканські та Пуерто-Риканський коріння. Уже на 11, Ортега отримала свою роль у Залізному Мані 3, він був таким зовнішнім виглядом на екрані, який дав актриса прохід у світ великого кіно.

Знімок вівторкався багатьох відомих акторів перед Ортега. Jenny прийнята, що вона мала панічну атаку, коли вона вперше знайшла себе на... Крістіна Ricciй Крістіна відігравала вівторну п'ятницю Addams бездоганно близько 30 років тому. Сім'я Адамс, знятих в 1991 році Баррі Сонненфельд, був люблений багатьма для його ігристого чорного гумору. На фото нижче, Jenny Ortega flaunts next to Катерина Зета-ДжонсВона відіграла Morticia Addams, мати Wensday і Pugsley, дружина Гомес.



Що таке секрет популярної серії, яка любила так багато? Не тільки підлітки, але й їхні венозні батьки, подрібнюються від «День народження». У дівчини танцюють божевільні танці, кожен визнає себе. Наповнений похмурою залізницею головного персонажа, радує і розчаровує перше кохання, атмосферу закритої школи і невибагливих паранормальних явищ, серія швидко зламалася в вершину.

р.

64-річний директор Тим Буртон є прохолодним. «День народження» називається найкращою серією на Netfli з першого сезону «Стратегічні речі». Це суміш Гаррі Поттера, Сабріна маленька відьма і Nancy Drew. У нашій родині Тім-Буртон люблять різдвяний мультфільм «Нічмар перед Різдвом», якщо ви вже не дивилися, я щиро рекомендую.



Серія «День народження» дивиться, як добре є команда акторів. Звітність кожного персонажа Ідея серії про ідеальне сімействой У сім'ї Аддам, батьки люблять один одного пристрасно, але не забудьте про своїх дітей. Діти виростають в атмосферу довіри і прийняття. Вони можуть бути божевільними, але вони впевнені, що мама і тато будуть вірити їх безумовно.

Серія показує нам схему розвитку дочірніх відносин, в яких підліток не приниження, але намагається зрозуміти і підтримувати. Навіть якщо дитина безтурботна «страхова компанія», говорить про неспроможність або бере участь у нездатних дефеях замість навчання. Всі члени сім'ї можуть говорити один одному, почути один одного. Так, це тепло, поважна атмосфера, в якій кожен з нас хотів би бути. Чому люди бояться про цю історію. Ми мріємо про це стосунки в сім'ї.

Р.

Додайте нам, що Мистерії та неефективності можуть знищити навіть найчарівніша родина.й Головна - місце, де ніхто не приховує нічого. В домашніх умовах необхідно бути впевненим, що ви довірилися, і вам також потрібно відкрити і довірити своїх близьких. Якщо це не сімейне щастя, то що це?



Дженні мрії стати директором. Ми вважаємо, що мрія актора буде вірною, вона має великий потенціал. Головне, звичайно, є його здатність працювати без дихання. Вона працює славно, але тому вона стала настільки відомою. Jenny має майже 30 мільйонів послідовників в Instagram! У тому випадку, де інші вже дали, Ортега вступає в свій оригінальний танець і демонструє всім, хто навіть на множині серії, найголовніше: УвійтиА потім ви будете успішними. Я хочу, щоб ви всі найкращі, дорогі читачі! Я сподіваюсь, що ви користувалися нашими читаннями в понеділок і дивитесь вперед, щоб побачити вас в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное