Замовити швидкий кролик, я готуємо салат «Морковкін» з казковим дизайном

Для замісу хрящий кролик, покровитель 2023, я готую цю курку в потрійному розмірі. морква-летй Його казковий дизайн і яскравий смак неодмінно здивує як вдома, так і гостям. Склад салату простий і збалансований, який додає ще одну перевагу цій страві.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти салатй Для незабутньої зустрічі 2023!



Курячий салат з морквою Склад
  • 1 куряче філе
  • 2 варені яйця
  • 1 цибулина
  • 2 морква
  • 3-4 гілки петрушки
  • 3 маслини
  • 2-3 ст. майонезу
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. До готовності до готовності посолити куряче дріжджі. Наріжте готове і злегка охолоджене м'ясо. На красиву страву викласти куряче філе першим шаром. Посипати і смак, зробити майонезну сітку.



  2. Очистити цибулю і відрізати їх дрібно. Маринувати цибулю в окропі заздалегідь з додаванням цукру і солі. Покладіть мариновану цибулю на куряче філе другим шаром. Застосувати майонезну сітку знову. р.



  3. Також заварюють міцні яйця заздалегідь. Готові охолоджені яйця натрієва на дрібній тертці.



  4. Покрийте салат третій шар яєць. І знову, тонка майонезна сітка.



  5. На невеликій тертці обмочуємо варену моркву, викласти її з останнього шару, ретельно покривають верхи і сторони салату. Нарізаємо оливки тонко і викладаємо їх в випадкових місцях салату, щоб вона стала більш схожою морквою.



  6. Прикрасити салат Зелений кріп або петрушка для більш чіткого зображення. Подаруйте салат в холодильник на пару годин, а потім поставте його до столу. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, що не годувати не настоянку води напередодні Нового року. Щоб порадувати чарівний кролик, забути про пальто. М'ясо заборонено, інакше це буде катастрофою!



Цей курячий салат з морквою обов'язково прикрасить ваш обідній стілй Я впевнений Чорний Кролик води, символ 2023 року, буде любити вашу новорічну вечерю. Бажаю вам, що прийдешній рік принесе процвітання, любов і радість вашому дому!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное