А сусід залишив машину біля мого паркану, але я продемонстрував його, де хребта хребта.

Некоректне паркування автомобілів Створює багато проблемних ситуацій. А якщо в місті, гірський водій може бути виданий штраф або візьміть машину до дрібнопаркінгу, то що робити в інших місцях? Особливо гостра проблема, коли сусіди в котеджному парку їх авто на чужій хвіртки. Вони думають, що це норма.



Парковка вагонів Моделювання ситуації: спійманий якось сусід в країні парки На воротах. Хто знає, чому він вирішив це зробити, але факт залишається. Що робити в цій ситуації і що робити? Відповіді про те, що не варто реагувати на таку ситуацію надмірно агресивно. Ми спробуємо вирішити непорозуміння спокійно.



Пошук документів для пошуку доляЯ повинен пройти через папери. Як правило, все, що належить людині, за його парканом. Решта землі належить органам місцевого самоврядування. Так насправді паркувальний простір біля будинку не належить до сусіда або будинку. Звичайно, якщо документи вказують на щось конкретне.

Перш за все, спробуйте поговорити з сусідом і пояснити ситуацію. Повідомляйте його машину, отримайте в дорозі. проривй Він був краще, якщо він переніс його кудись ще. Може бути, людина буде розуміти ситуацію і дійсно перемістити машину. Якщо ви не повинні діяти трохи по-різному.



Красиві ліжка Біля паркану можна будувати Квіткові клумби, шини, або будь-яке колосне оформлення. Вони не заважають іншим автомобілям на вулиці, тому не повинні бути штрафні від місцевих органів. Поки викласти машину на клумбах сусіди не зможуть так легко і з домішками.

Якщо щось трапляється, що клумби і шини замовляється знімати, його можна зробити в матерії години. Ви можете звернутися до сільської ради. Вони дізнаються, хто володіє землею біля паркану. І не потрібно облаштувати клумби кілька разів. З першого разу все буде відомо.



Сусіди можуть зробити трюк і поставити свій автомобіль на більш аргентинці дороги. Припустимо, деякі поміщики зробили комфортну прогулянку, щедро наповнивши її рублом. Поки сусіди залишалися звичайним грунтом, який після дощу перетворюється в тверді забруднення.

Антон розповів про свою перемогу над непристойним сусідом: Я колись вийшов з триммера. Я дов'язував, що я мусила порізати траву на паркані. Підійшов до автомобіля сусіда якомога ближче. Звісно, я не збираюся зашкодити її будь-яким чином. Але сусід, слухаючи звуки тримера, вибігають як опік. Швидко перемістіть машину, або траву полетіти в неї, гальки. Хороший сусід, виходить. й



Розчин до цієї проблеми може бути облаштування паркомісця на дворі або десь ще за власним парканом. Подумайте про це. Може бути, є можливість зробити це, не турбуючись про те, де сусіди кладуть свої автомобілі. Це не тільки зручний, але і безпечний.



Якщо ви знаєте когось, що це. проблеми паркуванняТоді обов’язково зв’яжемось з нами. Розкажіть, як ви змогли вирішити таку неоднозначну ситуацію Як ви встигли зберегти хороші стосунки з сусідами? Або що ви повинні зробити, щоб виграти їх над? Цікаво прочитати історію життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное