Для оселедця, але в варті, «Любочи під хутором» зробляли шипку під час бенкету

Сьогодні Я буду ділитися з вами, шановним читачем, рецептом багатошарового салату, який буде перевершувати улюблену «Fur Coat». Минулого року гості шукали оселедця, але в затінку. "Жива під пальто" Зробляв бризку під час бенкету. Я варю цей салат печінки без яєць, але з яблуком і чорносливом. Смак сповнений, післясмак дарує Вам смак ще одну ложку!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам, як це незвичайне. печінкай Ординарні «Коат» не можна порівняти з цим ніжним салатом!



Салат з печінки Інгредієнти
  • 350г куряча печінка
  • 1 буряк
  • 2 невеликої моркви
  • 1 цибулина
  • 100г горіхів
  • 1 яблуко
  • майонез або сметана (йогурт) для заправки
  • пердят


Підготовка
  1. Вимити печінку, зняти плівку. Поспішайте з двох сторін до готовності. Потім натрієва варена печінка на великій тертці. Отже, переконайтеся, що у вас є маленький ляпас на ньому і зробити його золотом.



  2. Попередньо випікайте моркву і буряк. Руб їх в тертці.



  3. Невелико подрібнити горіхи ножем, яблуко також натерти на тертці. Виріжте чорнослив на шматки.



  4. Поставте салат в шари: печінку, потім змащуйте його майонезом, сметаною або йогуртом. Потім цибулю і натертим яблуком. Потім змащуємо моркву знову з майонезом. р.



  5. Витягніть сік з буряка, а потім покладіть його на салат. Потім змащуємо його майонезом знову. Для ставок необхідно додати трохи чорносливу, але можна обійтися без неї. Посипаємо салат з подрібненими горіхами. Саме вона, печінка під шубою готова. Бон привіт!







Я також рекомендую вам дізнатися, що не годувати не настоянку води напередодні Нового року. М'ясо заборонено, інакше це буде катастрофою!



Цей салат з печінки справді шедевр. Найяскравіша консистенція і красива збалансований смак Не можна їсти. Ви можете варити без яблука, але це дає салат нотку свіжості і спичності. Те ж саме стосується чорносливу, відмінно доповнює буряк.

Ординарні «Коат» не можна порівняти з цим ніжним салатом! Як вам подобається рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное