22-річна мати трьох вагітна з близнюками, немає сил, але любов для дітей величезний

Хоча деякі жінки вирішили мати дитину, в житті нашої героїні сьогодні трапилися четверта вагітністьй Вона тільки 22 років і має три діти. Амбер блоги на TikTok і Instagram, де вона розповідає про те, що вона любить бути матір'ю багатьох дітей в такому юному віці. Ми дізналися всі найцікавіші речі про блогер і поспішаємо поділитися з вами.



Instagram / @itsambaslife Чотирий вагітності Ми часто розповідаємо про наслідки непланованої вагітності, а також розміщуємо неймовірні історії жінок, які зуміли мати дитину у дорослому віці. Не менш цікавим є випадки мами з багатьма дітьми, які готові присвятити своїм життям у віці.

Янтар був саме те, що дівчина. Вона тільки 22 років, але має три дітей. В даний час вона відчуває свою четверту вагітність і буде мати близнюки наступного року. Як зробити таку річ молоду жінку? Відповідь проста: любов твори дива.



Домогосподарка з Нью-Йорка завжди мріяла про дітей в сім'ї. І, я повинен сказати, вона впевнено усвідомлює її мрія. Попри свій молодий вік, бурштин вже дав тричі народження. Її найдовший дочка 5 років, і наймолодшим є 2 роки і 1 рік, відповідно.

Не дивлячись на щасливу материнство, героїні захотіли її мати сина. Бажання була настільки сильною, що дівчина вирішила обдурити природу і зробити ІVF з функцією вибору сексу. Я ніколи не чую його до!



Вартість процедури блогер 15 тис. дол. В результаті вона вагітна з близнюками. Я повинен сказати, що дівчина зіткнулася з хвилею капелюха, коли вона розділила своє рішення онлайн. На жаль, це нормальне явище для наших днів.

На жаль, Амбер не сказав своїх послідовників, які знаходяться під нею. Вона чекає 300 000 людей, щоб зареєструватися на свій обліковий запис TikTok, а потім вона розкриє всі карти. Перед скупченою цифрою залишаються лише 40 000 абонентів.

Через бажання породити сина, бурштин знову вагітним і знову. Хто знає, можливо, якщо вона дала народження хлопчикові вперше, вона не може стати матір'ю багатьох дітей. Але доля замовляється інакше. Четверта вагітність не проста для дівчини. Але вона не пошкодує її вибір, адже її улюблена сім'я поруч з нею.

Якщо ви вважаєте, що вони кажуть онлайн, її хлопець Скілар є 21. Любителям з старшої школи. Розглянуті діти благословення, тому вони почали намагатися мати дитину 16. І коли ми звикли думати, що це не було правого віку для цього, хлопці мали зовсім іншу думку.



Instagram/@itsambaslife Янтар каже: "Я вірю, що ваш вік визначається не кількістю, але по життєдіяльності". Для всіх інших, ми були тільки 16-річні, але для мене, на 16, я був набагато більш зрілий і свідомий.

Бурштинова і Скілара не зраджували своїх відносин. Вони хотіли припинити першу вагітність дівчини. Але вона не зробила. На День народження вона подарувала їй першу дитину. Дівчина була названа Джейлі.



Через 3 роки, Янтар знову подарував дівчину, вона була названа Брукліном. А потім з'явився непривабливість в житті дівчини. Неважливо, наскільки важко було, героїні вирішили на іншій вагітності. Вона була впевнена, що цей раз вона віддавалася хлопчику. Наївна мама прийшла до психіки. І він, до речі, переконаний, що дитина чекала її.

Але УЗД показали інший стать. Бурштинський кричав на тижні, сумно підштовхуючи лікарів неправдиві. У жовтні вона народила свою третю дочку. Дівчина була названа річкою. Породження третьої дитини не змінило рішення блогера, щоб знову завагітніти.



Instagram / @itsambaslife Amber тепер wears twins під її серцем. Я думаю, що цей час мрія дівчини буде вірним. І в той час як багато хто заперечив її для виготовлення такого незвичайного вибору, ніхто не повинен доглядати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Нехай життя буде якомога простіше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное