Зрілі жінки чесно сказали, чому вони щасливі бути один, є багато плюсів

Є думка в суспільстві, що є одною поганою і сумною. Ми хочемо, щоб жінки, які не мають шлюбу або розлучення. З якоїсь причини це вважається найгіршим сценарієм справи. Але це дійсно правда? Багато людей думають інакше. З’ясуйте, що сьогодні ми будемо говорити про недобрих переваг, які ми будемо говорити про це.



Peels Editions Edition - Інтернет-галерея ексклюзивних предметів інтер'єру "Сайт" Цікаво вивчити іншу сторону самотності. Ми зібрали історії людей, які не пошкоджують партнера. Це дуже цікавий пошук.

Ми знайшли три людей, які вже давно без відносин. І сказали мені, чому вони не хочуть розпочати. Вони люблять солю, і вони є нашими плюсами. Вони різні люди, з різним досвідом і обставинами. Але всі вони прийшли до подібних висновків.



Пельс Ян, 27, Коли я був 18, я був дійсно стурбований не маючи дружбу. Я був втілений, що кожен був вже в відносинах, і я не був. Я не думаю, що я хотів би зв'язатися з нами. Але всі зусилля були зроблені для зустрічі з кимось. До 20 я був дружцем. Але я не скажу, що це моє життя краще. Я занадто багато часу намагався довести щось до кого, хто не розумів мене. Але я можу сказати, що я був у відносинах.



У зв’язку з непорозуміннями та постійними колясками, ми зламали. Я був дуже комфортним. Немає одного перегляду, коли я отримую додому. І ніхто не завадить мені для цього. Крім того, я змогла зосередитися на собі. За останні 6 років я отримав освіту, за яку я не маю сил і часу до.

Зараз у мене є хороша робота, яка дає мені багато задоволення. Я маю все це, тому що я припинив енергію, намагаючись порадувати когось. І тепер мені не потрібно робити ніяких змів, я не маю на компроміс. Я дуже комфортний час на себе.



Пелюшки Олена, 58 років Я проживав все життя відповідно до інсталяцій, наведених на мене. У мене є діти швидше. Що я зробив. У віці від 25 років я був чоловіком, двома дітьми і іпотекою. Я прокинувся між кухнею, роботою і дітьми. Я не думаю, що нічого не було неправильно. Життя було дуже зайнятим. Але тепер я розумію, що я не заповнився враженнями, але з тоном обов'язків, які викликали мене, щоб збити ноги.

Коли діти залишалися для вивчення і лівого дому, я зрозумів, що мій чоловік і я не мав нічого говорити про. Він повинен бути, теж. Після того, як він пішов через шість місяців, знайшов ще один. Потім я відчував перекривав. У мене багато років, щоб зрозуміти, що подарунок мій чоловік дав мені. Він дав мені солюду. Я живу за 10 років. Всі мої гроші. Все, що я хочу. І ніхто не занурює на мене вночі для миття посуду в раковині.



П'ятий Анатолій, 40 років Я люблю солюду. У 40 років життя я ніколи не був в серйозних відносинах. Як тільки людина з'являється в моєму особистому просторі, вони починають дратувати мене. У моїй квартирі все, де я пішов. Але як тільки в будинку з'являється інша людина, він приносить з ним інші замовлення. Він втомлює мене.

Крім того, це тільки тоді, коли я був один, що я зміг присвятити так багато часу на мої захоплення. Я можу грати в гітару, малювати і знати 4 мови. Я люблю походи і подорожі. І все, що я можу зробити не залежно від будь-якого і без дозволу. Це переваги самотності. Я, ймовірно, не вдалося жити в такому жвавому житті.



Всі ці історії відрізняються змістом, але дуже схожими на сутність. Це просто те, що люди розуміють, що без пари вони можуть бути щасливими. Що може викликати його самопізність, але є щось про це. Можливо, ми повинні думати про те, що немає єдиного правого сценарію для успішного життя. Для всіх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми раді, що ці люди знайшли свій шлях до щастя.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное