Я не маю дому, я забородав їм жити в квартирі дочки.

Історія мама Старий як світ. Але завжди багато. Хто знає, чому ці два люди мають такі різні погляди на життя. Чи може це конфлікт поколінь? Коли старша і більш досвідчена мама-завдяки намагатися навчити розум молодого і зеленого сина-в-право? Чи є ваш син-в-право, і ваша мама неправильно?



Головний характер цієї історії був Віка. Вона виросла в дружню сім'ю. Хоча це те, що вона завжди думала. Вікі мали сім'ю. соковитой Моя мама мала кілька магазинів одягу, і мій батько мав автосервіс. Кошти були добре для батьків. Вірка і її старша сестра Аліна нічого не заперечувала.

Але в той же час їхні батьки зберігали їх на короткому поході. Вони намагалися краще не виростити незрівняні і зіпсовані дівчата. Що відбулося як заплановане. Аліна отримала хорошу освіту і отримала хорошу роботу, і Вірка закінчила медичну школу. Але ось поганий удачі. І дівчата були нещасливими в любові.



Перший дзвіночок з неуспішного шлюбу Аліни став напляскване І для молодшого Вікі. Так сталося, що Аліна не могла розглянути її коханим чоловіком, звичайною альфонією. Хлопці майстерно зарекомендували себе бізнесменом, спробували похвалитися грошима і гарно доглядати за багатим походом. Аліна почала, але реальність була абсолютно різною.

Весілля Аліни з батьками Максима деспровізаціяй Вона відчувала, як хлопець був ненадійним. Але Аліна протистояли і пішли проти батьківського захоплення. Де піти Марина Ігорівна і Сергій Сергійович. Якщо ваша улюблена дочка хоче велике весілля, то потрібно влаштувати її. Ніщо є патологією для половинки душі.



Те, що Аліна була в деяких дивних неприємностях, Віка навчалася в середині ночі. Її сестра згадувала в сльозах і повідомила, що Макс переповнений нею. Кео-люда очищають будинок молодят на нитку. Він взяв не тільки подарунки з весілля і всіх грошей, але навіть його дружини ювелірні вироби і обладнання. Звичайно, після цього він зникнув. Війка в той же час пішла, щоб отримати її сестри і приніс її до дому батьків.

З того часу з'явився Марина Ігорівна. кицькай Не хочу думати, що сина-в-право не буде ніяких документальних доказів того, що вони мали. «Я не на всіх, хто цікавиться тим, як його сприйматимуть ваші ковальці! Дякуемо! Тексти пісень, а це означає: І не думають про те, що шукайте деякі недбалі. Вони повинні мати квартири! Моя батько і я не працюю всіх наших життів, щоб зробити вас деякими голодними людьми, які занурилися на дочках.



Секрет від сім'ї з тих пір, Віка вирішив приховати її особистість Всі Що я повинен сказати? Що вона впала в любов з її університетом? У звичайному Юру, що навчається бути регулярним терапевтом? Її батьки будуть сміятися на неї. І це найкраще. Сам Юра взяв цю ситуацію: «І дерево будинку підійдуть батькам?» Я можу принаймні створити себе. й



Вика не знає що робити. Її старша сестра побувала своє життя. Вона знав, що її батьки будуть проти її весілля. Але вона не хоче залишити цей чудовий молодий чоловік. Він зламався як з серця. Для наймолодшої дочки не було розчину.

р.

П'ята історія про Мат-в-право і син-в-право після того, як Vika зібрала мужність і вирішив розмова з мамою Про Юру. Він був серйозним про запрошення коханого. Але для того, щоб не травмувати дівчину, ретельно натягнувши на такий поворот подій. Він був просто радий, що хлопець діяв так. Жах, який мав закінчити її сестрою, все-таки переповнивши душу всієї родини.

Але як дівчина думала, її батьки були адамантними. «Це так багато перспективних хлопців, дати вам кілька простихтонів!» Вика, якщо ви захочете молодої людини, ми можемо зателефонувати фахівця. Давайте їм знайти підходящу пару, Марина Ігорівна строго відповів. «І навіть не думаю, що ви будете жити в квартирі, яку ми купили. Чим жінка вирішує проблему свого житла або не працює. й

Габаритний зображення

У цей момент вибачте, щоб стати особою від звичайної сім'ї більше, ніж коли-небудь. Не потребує мільйонів батьків або власних страхів. Дівчина не може відчувати себе безкоштовно. Вона була дуже стурбована, що жарти про її матір'ю і сина-в-право стала реальністю для неї. А тепер вона повинна взяти її. аксесуарий Виберіть між коханою людиною і сім'єю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное