У нас є окремий бюджет, і чоловік змушує народжувати другу дитину

«Для чоловіка потрібен другу дитину, але він не справляється з першими», – скаржить наш читач Аліна. Вона не може завагітніти протягом тривалого часу. Але коли вона чинила робити це, довгоочікуваний малюк знищив сім'ю idyll. Чому жінка почала думати про розлучення, читати далі в статті.



Моя людина захотіла ідеальну сім'ю. Я хотів би мати велике весілля, а потім почати планування моєї вагітності. Я не розумію маму. Але в реальності все не так просто, як в сні.

Я не можу завагітніти. Що б ми робили, нічого допомогло. Звісно, на цьому фоні, наші відносини почали погіршуватися. А потім, як відбій в прозорому небі, дві смуги на тісто. Мій чоловік і я соромлюся щастям.



Моя вагітність Vanya здійснила мене в руках. Він подбає мене, допомагав всім. Ми розробили дитячу кімнату для нашої дитини разом, купили одяг та інші дрібниці для нього. Я думав, що мій життя був ідеальним.

І тоді я народила. Це завжди здається радісною подією, яка розділила своє життя до і після того, як. По-перше, ніякої допомоги чоловіка не було. Вані здавалося б відчути себе абсолютно нічого для дитини. По-друге, мій чоловік почав лікувати мене, як ми були дивними.



Друзі сказали, що це нормально, кожен проходить через післяпологовий період. Потрібні бути хворим, чоловік згасить і заспокоїється. Але це тільки погіршився щодня. Ваня почала обмежувати мене в усьому.

Я починаю з банальним: Я не можу скористатися ванною кімнатою. Це дуже довгий час, плюс вам потрібно зберегти воду, тому що це дорого. За його словами, досить запускати в душу протягом 5 хвилин. Особливо, як я можу провести стільки часу у ванній кімнаті, поки наша дитина ненав'язана.



А коли я відповіла себе і скажімо, що Ваня може малюка занадто, він каже, що це не його робота. Подумайте про це! Мій чоловік каже, що він робить гроші і підтримує нас. Але підгузники і підживлення є виключно моїм передрогативним. Людина ніколи не опиниться вночі, коли сина його лікує. Він не піклується.

Як поговорити з чоловіком і можна говорити про гроші? Я не знаю, що мій чоловік забезпечує, але коли я почав отримувати державні платежі, він розщеплює наші бюджети. Я повинен приниження собі для того, щоб дати мені копійку, тому що гроші від платежів, звичайно, не вистачає нічого.

Ми любимо, щоб відчувати себе чудовою для мене. Він часто критикує мій приготування, каже, що я можу зробити краще. Іноді він не схожий на спосіб очищення квартири. Vanya буквально знаходить селектора і запитує, чому це тут.



Я так втомився! Я не розумію, чому мій чоловік став таким депо. Наш син про рік і Ванья все ще діє, як він не його малюк. Але найгірше, що нещодавно мій чоловік оголосив, що йому потрібна друга дитина. Вони кажуть, що ми не отримуємо молодших, краще отримати другий зараз. Vanya хоче дівчину.

Я не знаю, що робити. Я страшний! Я не можу уявити, що станеться ще одна дитина або дитина. Я не готовий знову відродити, особливо, оскільки я не повністю відновився після першого народження. З таким графіком...



Я не сказав нічого, щоб мій батьки весь цей час. Вони дійсно люблять Vanya. І я не хочу, щоб мама і тато були розчаровані в ньому. Але тепер я на межі нервового розбиття. Я хочу отримати розлучення, оскільки я не можу уявити своє майбутнє з такою людиною. Тепер мова не перетворюється на це!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Чи може людина стати депо на ніч, або були там передумови? Хто знає, можливо Аліна просто не помітила їх або не хочу звертати увагу на них. Жінка в токсичних і нездорових відносинах. Потрібні бути з них найближчим часом.



Звісно, я можу сказати, що Аліна і Ванья повинні піти в сімейний психолог, сортувати все разом. Але щось говорить мені, що цей чоловік не хоче чути про це. Він не має права змусити дружину знову завагітніти. Це божевільний!

Розкажіть мені, що б ви робили на місці основного персонажа?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное