Подруга працює в готелі в Польщі, вона розповіла, чому краще не використовувати кондиціонер для прання

Приємний квітковий або морський запах кондиціонера і беккону. Приємно, коли одяг пахне довго. Однак я недавно дізнався, що краще не використовувати пральну промивку. Я хочу розповісти вам.



Редакція "Сайт" Продам важливу інформацію про пральню.

Ви, ймовірно, знаєте, що будь-які пральні продукти містять багато хімічних речовин. Вони, звичайно, не додають до вашого здоров'я. Крім того, вони погано впливають на навколишнє середовище. Проте ми продовжуємо використовувати їх без зміни наших звичок. Це просто інший нагадування, це до вас. І це не те, що ми говоримо про сьогодні.



Виявляється, що кондиціонер для нижнього одягу має поганий вплив на себе речі і може зіпсувати свої властивості. Якщо вам подобається запах кондиціонера, ви можете зберегти миття. Однак є речі, які в цьому випадку краще мити окремо і без полоскання. Це речі, які повинні поглинати вологу.



Спочатку не використовуйте кондиціонер при митті шкарпеток. Справа в тому, що вона залишає тонке воскове покриття на поверхні тканини. Через це тканина не зможе поглинати воду. Коли ви кладете на шкарпетки, вони будуть дуже незручними. Адже поту не вийде, а тканина не зможе поглинати краплі вологи.

р.

По-друге, ви не можете мити спортивний одяг з полоскою. Призначений для поглинання поту під час фізичних вправ. Це допомагає ваше тіло дихання і ви відчуваєте більш комфортним. Кондиціонер для миття повністю позбавляє речей цього майна. У вас є великий ризик руйнування вашої улюбленої речі.



Це те, куди приходять рушники. Після миття з промиванням палі стає не таким м'яким приємним. І знову тканина втрачає свою здатність поглинати вологу. Важко витерти важко, що вам потрібно.



Крім того, домогосподарки попереджають, що через кондиціонер речі втрачають свій колір. Про те, що допоможе повернути речі до свого колишнього зовнішнього вигляду. Якщо ви хочете скористатися пральною машиною, ви можете скористатися пральною машиною. Але якщо ви хочете, щоб ваш одяг прослужити довгий час, скажімо до кондиціонера.

Ви використовуєте змити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное