Я не зазвичай скажу всіх, хто мій чоловік зарплата в 2 рази менше, але тільки я не затримала себе.

Що робити, якщо чоловік має бідна заробітна плата І він сидить на шиї дружини? Якщо це дійсно вірно. Фінансові питання дуже відносні. По-друге, жінки повинні обговорювати цю тему чесно. Якщо героїня історії сьогодні буде це зробити, читайте далі в статті.



Мій чоловік завжди заробив менше мене. Але я не здивував гаманець з грошима, але кохану людину. Так це питання не турбувало мене. Відносості допомогли з квартирою. Так ми практично відразу почали жити в наших будинках. Я вагітна і мала дочку.

Сергій працює у зміщеннях: 2 дні за 12 годин, потім 2 дні Я традиційно потроху 5 днів на тиждень. Але кількість годин не поступається Сергію. Іноді я повинен залишитися в офісі пізно, тому що у мене є дуже важлива робота. І я в хорошому стані з босом.



Я не маю часу для прибирання будинків. І мені не подобається. Більше того, я зроблю це. Все це миття, очищення і приготування я можу тільки мріяти в страшному сні. Мій чоловік ручить все. І я хочу сказати, що він дуже добре на ньому. Seryozha є занадто збалансованим і послідовним.

З приходом дитини в нашій сім'ї чоловік також взяв на себе зобов'язання. Перш за все, завдяки йому, я зміг піти працювати 5 місяців після того, як Майя народилася. По-друге, Сєрозга постійно витрачає час з дочкою. Вона живить її, кладає її до сну, і навіть грає з її ляльками.

Габаритний зображення

Мій чоловік був не просто тато в Майю. Це її найкращий друг. Тексти пісень, а це означає: І це робить мене дуже щасливими, тому що я чув історії з моїх друзів. У своїх сім'ях все досить різне: батько зникне на дні на роботі і практично не займається дітьми. І дружини, в свою чергу, тягнути все життя на їх крихкі плечі.

Однак, мій чоловік не дає мені миру. Я не звернувся до нього. Ми долучилися до сімейного скарбу. Сергій не зіпсував себе. Він витрачав більше грошей на дочку, ніж на себе. Але нещодавно він запитав мене, щоб купити його камеру. Не простий, але професійний.



Виявилося, що Сергій довго мріяв про фотографування людей. Якщо ви навчите все, ви можете зробити гроші з неї. Ні, звичайно я розумію. Амбіція повинна бути задоволена якось.

Але, перш за все, чому я можу купити мій чоловік такий дорогий іграшка, коли ми не повністю сплачуємо кредит? По-друге, що відбувається, якщо Seryozha не вдалося? Я не хочу витрачати гроші! Ми не говоримо про пару тисяч.

р.

Я не знаю, як поговорити з чоловіком без шкоди йому. Якщо він зробив більше грошей, він не повинен бути за мої гроші. Чи може хто-небудь зробити це?

Головний герой історії вірить, що чоловік заробляє мало. Він фактично працює набагато менше своєї дружини. Однак в той же час має величезну кількість інших завдань. Хочу нагадувати вам, що працює будинок і підняти дитину непросто. Не потрібно знати, що робить Сергій.



Не вірно, жінка просто не вірить в потенційний успіх своєї людини. Він хоче спробувати свою руку в новому бізнесі, просить дружину на допомогу. І вона думає тільки про гроші, замість підтримки коханої людини і дізнаючись більше про свої реальні інтереси і цілі. У цій ситуації я повністю на боці героя. А ти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное