Історія неспроможних родичів, які прийшли до нашого будинку, критикували нас і відійшли від берега сауеркра.

Іноді члени сім'ї гірше, ніж ліктя. На жаль, не всі люди мають почуття такти і дотримуються банальних правил відповідальності. А також родичі героїні історії сучасності. Неспроможність гостей вразила її стільки, що вона не могла знайти правильні слова.



Редакція "Сайт" Поділіться своїм оповіданням з вами. Я сподіваюся, що у вас є деякі поради для неї.

Мій чоловік і я був одружений 12 років. І я все ж люблю. Він чудовий і турботливий чоловік, з яким я дуже щасливий. Він має лише один недолік: його родичі. Назвіть свого дорогого брата.

Він вже має свою сім'ю: дружину і дитину. Так само, як нам. Ми готуємо два дітла, робимо гарне життя. Ми намагаємося зберегти гроші, тому ми можемо купити щось краще для нас. Ми працюємо для цього. Поки ми знаємо, брат Валера також отримує хорошу зарплату. Але це не зупиняє його з дому, як він на роботі.



І за пару днів тому він назвав чоловіка знову і попередив його, що він і його дружина приїдуть до нас на ніч. Я не маю сумнівів, що вони знову приїдуть на гроші. Що сталося. Дружина Валера не краще ніж його. Так нерозчинний і безшумний. З дверцята я помітив мої нові черевики і почав сказати мені, що це не мудро витрачати гроші на взуття, тому що у мене є минула пара зовсім нічого.



Зробив мене сердитися. Моя жінка помітила, що я почав варити, тому він негайно запитав, чому мій брат прийшов. Що ви думаєте? Потрібні гроші. Починався розповісти деякі казки, які він мав справу, партнери, нам потрібно відключати, протягом двох тижнів буде гроші. В цілому, нічого нового. Арена, моя братська дружина, не запрошувала на кухні, дивлячись на те, що я мав.



А вона сказала: "О, дочка-в-право, ти вже маєш кислу капусту?" Я зустрію з мене. І загорніть мені ще одну баночку ваших олень. У цьому році. Я втратив своє слово від такого неспроможності. Я не шкода, я завжди раджу ласощувати гостей своїми скручами. Але прийти і попросити так сміливо. Що нормально?

Р

Я мовчав її баню капусти, отримав її деякі огірки. З радістю приймав їх. А потім почула, що мій чоловік не дасть їм гроші. Вона клаптувала її губи і почала ще раз зануритися, що нічого не було купити черевики з останніми грошима. Я не подбала про її подрібнювача до тих пір, як я вийшов з дому. Але чоловік раптом відварився і сказав їм, що ніколи не приходять на гроші, так як вони не знають, як спілкуватися в людському шляху. Він прокинув двері.

Звичайно, я не хочу зіпсувати відносини з родичами, як це. Але можливо, мій чоловік зробив право, поставивши їх в своє місце. Вони збираються отримати на голову і підвісити ноги. Ви не можете це зробити. Що робити з такими родичами?



Подума про редакцію героїні нашої історії закону, ви не повинні пересуватися з родиною. Але ви не можете дозволити людям використовувати свою доброту з таким нерозголошенням невідповідності. Її чоловік зробив право покласти їх на своє місце. Допомагає родичам добре і важливо, але тільки до тих пір, поки вони починають перетинати лінію. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное