Щорічно на Різдво Я варила польське борщу з пельменями, розкриває секрети приготування.

Право. борщ - це борщ з пельменями. З кожним роком на Різдво я заварю це за рецептом моєї матері. Вона святкує Різдво 25 грудня і її матір-в-право 7 січня Я варив борщ 2 рази!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися різдвяним рецептом полірування з пельменями. Кращий рецепт свята 2023!



The Right Red Borsh Інгредієнти
  • 1 буряк
  • 1 морква
  • 5 картопля
  • 1 цибулина
  • 15 пельменів
  • 50мл рослинної олії
  • 2.5 л води
  • 150г капуста
  • 1,5 ст. томатного соусу
  • смачний


Підготовка
  1. Морква і буряк зрізають соломкою або трьома на великому тертці. Вирізати цибулю невеликими кубиками, а картопля краще з скибочками, але також можна кубиками (як знайомий кожному). Наріжте капусту тонкою соломкою.



  2. Залити воду в каструлю і додати картоплю, покласти на вогонь варити.



  3. У сковороді з рослинною олією обсмажте цибулю до золотистого. Потім додайте моркву і буряк. Зменшити вогонь і тушки під кришкою, періодично помішуючи.



  4. Поки суміш викопується, досить додати капусту до кипіння води з картоплею, а також зменшити вогонь. Додати томатну пасту до обсмаження. Стир і тушки ще 3-4 хвилини. Відправте обсмаження на каструлю і варіть ще 5-7 хвилин.



  5. І тепер це час для пельменів. Запустити їх в борщ, додати спеції за смаком і кип'ятити борщ до готовності.



  6. Поставте борщ на плити, подайте до столу. сметанай Бодибилдерши!





Я також пропоную дізнатися, як приготувати борщ без м'яса з чорносливом за рецептурою Євгена Клопотенко. Про нас



Борщхт з вушками, він. марка Це дуже популярна польська перша страва, але за її смак і корисні якості вона кохана в багатьох країнах Європи. Деякі варити його в день, додавши оцет для кислоти, але я люблю цей простий і швидкий рецепт. Відпочивали, що нам потрібно. Символ 2023, Кролик, безумовно, затвердить такий суп!

Що означає «право-червоний борщ», за яким рецептом ви готуєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное